ontwenningsverschijnselen Efexor (Venlafaxine) tijdens gebruik?

  • #46

    mijn huisarts heeft mij dit gezegd,het valt niet mee,maar zet door,dank je,

    Reactie
    #47

    inderdaad ben het helemaal met je eens,

    Reactie
    #48

    sinds maart ben ik gestopt met venlafaxine,eerste halfjaar niet veel last gehad,daarna begon het afkicken hiervan,ben nu twee maanden aan het afkicken hoe lang het nog duurt weet het niet ,huilen,zelfde klachten als jij, dat van jou is al meer dan een jaar geleden,hoe voel jij je nu en hoelang heeft het geduurd voor je weer normaal was en voelde,mirakeltje,

    Reactie
    #49

    Hey,

    Bij mij voel ik de verbetering nog dagelijks. Mij werd de medicatie in tijden van crisis ingezet, waardoor ik me er teveel tegen verzette.

    De echte lichamelijke verschijnselen waren met 2 maanden wel verdwenen. Daarna kwam de periode van 'rouw' en het herleven van emoties. Helaas kreeg ik vanwege dwang de medicatie. Bepaalde dingen uit de periode van de afbouw heb ik abrupt moeten afbreken. Allemaal gebaseerd op dwang. Daar zit het meeste verdriet. Er zijn momenten, omdat het verdriet dus dwangmatig blijkt, dat ik overweeg weer met een middel te starten. Maar dan wel een ander middel.

    Reactie
    #50

    Ik bouwde af door korrels uit de capsule te halen. Iedere 2 weken 10 korreltjes meer. Geloof me, met een dwang kun je dit haha. Als ik er nu aan terug denk was dit erg gevaarlijk. Maar wel de meest gelijkelijk manier op dat moment. Was ongeveer een half jaar bezig met afbouwen.

    Reactie
    #51

    maandag morgen werd ik badend in het zweet wakker kan je vertellen dat het nu een stuk beter gaat,voelde me niet lekker zweten dus of ik heel erg ziek werd  plots klaps voel ik mij nu bijna  weer de oude,volgens mij is alle vergif  nu wel uit mijn lichaam,voel me op dit moment geweldig en hoop dat het zo blijft,zal best nog wel momenten komen dat er een huilbui komt maar dat neem ik dan maar voor lief,positief blijven denken dat is de beste medicijn hoera kan wel een gat in de lucht springen,k,juig maar niet te snel,ben op de goede  weg,nooit meer die  troep en vergif,krijg nu weer meer energie,dat had ik niet meer door die anti(depressiva)ik noem het depressiva je word er depressief van,wens je heel veel sterkte met alles dat het goed mag komen,groet mirakel.

    Reactie
    #52

    Ik verwacht wel dat het goed gaat komen. Tsja. Het blijft heftige rommel die uit je systeem moet. Het ergste van mij in die periode, ik werd door veel mensen in twijfel getrokken. Dat geeft later een ernstige wissel, dat kan ik je vertellen.

    Voor jou: doe nou maar rustig aan, want dat 'gat in de lucht springen' dat herken ik. Toch moet je daar voorzichtig mee zijn.

    Ook twijfel ik of ik opnieuw ergens aan begin. En op de een of andere manier, heeft mijn bezoek aan de arts de twijfel voor een groot deel veranderd in een overtuiging om het niet te doen. Ik kwam binnen, vertelde dat het soms zwaar is, binnen 5 minuten had ik een recept in mijn handen, van een middel dat ik zelf uitkoos. Is het niet ironisch?

    Reactie
    #53

    ja het is ironisch,in het begin van het afkicken ging mijn boeddruk omhoog,vertelde dit aan mijn huisarts hij schreef mij citalopram voor om de bloed druk te verlagen, toen ik het had dacht ik moet eerst even zien wat voormedicijn dit was,kwam me heel erg bekend voor,heb op internet gekeken blijkt ook antidepressiva te zijn,was er net vanaf schrijft hij deze medicijn voor,  heb ik meteen weer laten staan,wil er vanaf niet er weer aan,dat viel de huisarts niet in goede smaak,maakt mij niet uitwat hij er van denkt,heb ze laten staan,nu achtmaanden later gaat het langzaam beter,er is vooruitgang,komer uit dat weet ik zeker positief blijven denken,wel huilbuien,dat komt ook goed,heb lange tijd geen kou gevoeld door de venlavaxine,heb weer gevoel,koud en warm voel ik weer,heerlijk gevoel dat je weer weet dat je bestaat,dat gevoel had ik,niet weten dat je op de wereld bent,die medicijnenhebben je in de macht,nooit meer die troep,dokteren staan direct klaar met een  recept,dat is goed voor hun portemonnee,het beste er mee en in de toekomst een antidepressive vrij leven,veel geluk.groet mirakeltje.

    Reactie
    Bereken hier je BMI

    De Body Mass Index (BMI) geeft uw gezondheidsrisico weer o.b.v. uw lichaamsgewicht en lengte. Vul het in en ontvang direct per mail de uitslag met het bijbehorende gezondheidsadvies

    cm
    KG
    #54

    Ik wilde er zelf zo snel mogelijk weer vanaf. Ik zat verscholen onder 30 mg oxazepam (downer) en 75 mg venlafaxine. Eerst de oxazepam eraf, daarna dus korrel voor korrel de venlafaxine. Ik ontmoette dus helaas iemand die ik knetter leuk vond, voor het eerst sinds lange tijd. Geloof me, die wil niks meer van me weten. Ik moest door. Het was nu of nooit. Ik ben nog nooit zo'n egoïstisch persoon geweest als in die tijd. Maarja, in mijn ogen had ik dat echt nodig op dat moment. Nu suggereert de huisarts dat mijn dwanggedachten terug zijn, ik denk, tsja, dat hoort nu eenmaal bij mij. Ik moet wel heel eerlijk bekennen, verliefd zijn in die tijd maakt het erg moeilijk, maar aan de andere kant, van de lichamelijke sensaties heb ik niet ontzettend veel last gehad.

    Reactie
    #55

    Het is dwangmatig. Maar ik lig trap niet meer in de antidepressiva val.

    Reactie
    #56

    nou ik ben achtmaanden van die troep af heb er nog veel last van hoop doet leven geef niet op ga door,het is niet leuk maar zet door,je hebt het gevoel of het niet over gaat, maar komt goed daar ben ik van overtuigd  het is erger geweest ,heb gehoord dat het wel een jaar kan duren voor het weer goed is,ben nu acht maanden verder met ups en downs,veel huilen,ook misselijk moe,dat is schijnbaar normaal bij het afkicken  hier van,de klachten die jij hebt,heb ik ookdat hoort bij het afkicken van de venlafaxine,toch hopen dat het snel overgaat,voel mij  eenzaam als er weer een opvlieger komt zo noem ik het maar even,word dan warm en koude rillingen,net of je heel ziek bent,dat is niet zo,heel veel sterkte ermee en succes,zet ,m op.groet mirakel

    Reactie
    #57

    dat is niet dom,begrijp dat je er van af wil,dat je ze hebt laten staan is niet erg, ik ben in februari begonnen met afbouwen van velafaxine met hulp van de ha,vier weken toen gestopt halfjaar later kreeg ik afkick verschijnselen, zoals misselijk,huilbuien,moe,wisselende stemmingen,dit duurt nu zo,n zes weken hoelang het duurt weet niemand,ben het welzat wil weer normaal leven leiden,hoop dat het niet te lang duurt,geef je niet zelf de schuld hiervan dat het dom is,je wl er van af,met veel bokkesprongen,wens je het allerbeste en veel sterkte.het komt goed als je een doorzetteing vermogen hebt dan komt het weer goed.groetjes mirakeltje,

    Reactie
    #58

    Dankjewel voor je bemoedigende woorden. Doorzettingsvermogen had ik wel. Een half jaar lang. Het is vooral nu het verdriet, wat ik niemand uit kan leggen. Ik werd in der tijd echt een tiran, zo kwaad, dan weer druk, dan weer blij. Normaal ben ik een rustige persoon. Oneerlijk dat bepaalde dingen dan op een moeilijk moment op je pad komen. Het was kiezen, voor het één of het ander. Dan kun je alleen voor jezelf kiezen en 'opweg naar het licht aan het einde van de tunnel.'

    Reactie
    #59

    Ik denk dat het tot nog toe de moeilijkste keuze is geweest in heel mijn leven.

    Reactie
    #60

    wat is titinis nooit van gehoord.

    Reactie
Reageer op: ontwenningsverschijnselen Efexor (Venlafaxine) tijdens gebruik?
Selecteer afbeelding
Maximale afbeelding grote is 512kb, toegestande bestandtypes: *.jpg, *.jpeg, .jpe,.gif

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief