- Dano12 december 2018 om 20:54
Ik voel me al een aantal weken niet fit.. Ik heb last van een onregelmatige hartslag, enorme vermoeidheid, koude handen en voeten, licht in het hoofd, duizeligheid… Ik ben al langs de dokter geweest, en heb 2x bloedgeprikt. Er kwam de eerste keer uit dat iets van mijn schildklier té hoog was, de tweede keer was dit afgezakt. Ik krijg nu een holteonderzoek, om te kijken of het iets met mijn hart zou kunnen zijn. Ik wil graag weten waar dit vandaan komt, want ik voel me erg raar, zweverig en soms zelfs verdrietig. Ik hoop dat iemand hier op reageert, ik weet niet wat ik ermee moet..
4 reactiesReagerenJohn (moderator)
12 december 2018 om 21:37Doe ook eens de test op”
Reageren
https://www.dokter.nl/zelftesten/hyperventilatietest/Dano12 december 2018 om 22:26Bedankt voor je reactie, ik kom uit op 30.. Ik heb meerdere keren hyperventilatie gehad, maar dit voelt toch echt anders. Ik heb er de hele dag last van, de ene keer is het erger dan de andere keer. Hopelijk krijg ik het holteronderzoek nog voor kerst, als daar niks uitkomt is het dan verstandig om weer de huisarts te bellen?
ReagerenJohn (moderator)
12 december 2018 om 23:14Ik zou dan, de huisarts om een verwijzing vragen voor de internist
ReagerenCatootje17 december 2018 om 08:00Ik zou ook kijken naar de rol van voedingspatroon en tekorten aan voedingsstoffen. Veel mensen hebben een schommelende bloedsuikerspiegel, wat kan leiden tot insulineresistentie. Bloedonderzoek zegt niet zo heel veel over tekorten. Zo is een magnesiumtekort niet meetbaar op bloedniveau. Veel mensen komen stofjes als magnesium, vitamine B en D en omega 3 tekort.
Reageren


