Zoeken Vraag het forum

Onverklaarbare pijn in spieren

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Moniek

    hallo

    sinds een jaar heb ik een pijn in mijn spieren.
    hierdoor is het voor mij niet mogelijk normaal te functioneren, ik heb moeten stoppen met sporten en kan veel dingen niet meer.
    het voelt aan alsof mijn spieren overbelast zijn, als de spierpijn na lang trainen.
    alleen heb ik dat gekrampte gevoel al in me arm als ik mijn tanden poets of in mijn hand als ik een stuk fruit schil.
    Ook heb ik dat gevoel in mijn benen als ik lang moet lopen of staan. ik kan niet gehurkt zitten en op slechte dagen moet ik geholpen worden met traplopen.

    ik ben ook veel moe.. op mijn vrije dagen kan ik alleen maar slapen. ik wordt steeds dikker zonder echt veel kilo’s aan te komen en heb ook vaak hoofdpijn.

    Al verschillende bloedonderzoeken zijn er geweest en daarnaast ook een onderzoek waarbij er kleine stroomschokjes door mijn spieren gaan.

    Mijn neuroloog zag geen ernstige afwijkingen eel merkt hij op dat ik krachtverlies in mijn armen en handen heb en dat het erger wordt
    Hij heeft mij nu doorgestuurd naar een academisch ziekenhuis.

    ik hoop dat iemand die mijn verhaal leest duidelijkheid kan geven.
    als ik zelf op internet kijkt lijken mijn symptomen veel op die van fybromilagie.

    36 reacties
    Reageren
    Loes Fennema

    Let eens op wat je eet, het kan komen door verzuring van de spieren. Vooral in fruit zit veel zuur, dus een tijdje geen fruit eten en geen andere dingen waar zuur inzit, zoals tomaat,azijn,yoghurt,karnemelk e.d
    Ik herken de klachten, die had ik ook en deze oplossing vond ik via reumasites uiteindelijk.

    Reageren
    Moniek

    Hoi Loes…

    bedankt voor je reactie.
    de artsen hebben ook hiernaar gekeken.
    naast de pijn kom ik namelijk ook in gewicht aan en ben ik heel moe.
    mijn eetpatroon is allemaal goed en de pijn wordt alleen maar erger

    langer als 2 dagen achter elkaar werken gaat haast niet meer.

    Reageren
    augusta

    ook ik heb heel veel last van mijn spieren van mijn tenen tot mijn bil.steken onder mijn voet het zit eigelijk door heel mijn lichaam.ben moe en pijn bij lopen.ben bij een nuroloog geweest en de uitslag is dat er niets aan te doen is.ja nieuwen steunzolen die ik nog niet zo lang geleden heb gekocht of weer nieuwen schoenen waar ik er 4 paar van heb staan.ik geloof er niet meer in want volgens mij is het een kwestie van geld.en dat weten zij ook maar dat geven ze niet toe.ze kunnen een nieuwen knie geven of een nieuw hart maar voor de spieren is er nog geen opties dus moet je blijven lopen met pijn.er moet toch wat aan te doen zijn.graag reacties van mensen die echt baat hebben gehad bij deze klachten en niet voor even maar voor altijd evt operatie groejes

    Reageren
    junior

    ik heb ook zulke klachten dat ik zelf bij de spychiater ben beland want mn artsen kunnen niks bij me vinden ik kan niet zitten of staan alles doet pijn zelf mn bord of lepel doen mn handen al pijn terwijl ik pas 32 ben

    Reageren
    Mirjam

    Laat je eens testen op myasthenia gravis , myasthenia of in ieder geval je bloedwaardes laten prikken voor spierziektes

    Succes

    Reageren
    Quote
    Myrna

    Google eens fybromyalgie

    Reageren
    Anoniem1
    janneke

    ook ik heb al een aantal weken bijna voortdurend enorm last van mijn spieren , het lijkt wel of er voortdurend aan getrokken wordt, ik ben daarnaast ontzettend moe heb tintelende armen en handen, zelfs zitten op bilspier doet zeurderig zeer
    probeer door allerlei voedingssupp. zoals vit.b12 het is er in geslopen en lijkt steeds erger te worden, heb nu ook spanning in het hoofd en oogklachten
    wie weet wat ik heb??

    Reageren
    John (moderator)

    Janneke,

    Heb je misschien veel stress of spanningen?

    Reageren
    W.Göetjes

    Ik weet bijna zeker dat dit komt door een trage schildklier gecombineerd met een B12 tekort, of wellicht één van beide.
    Artsen zijn erg laks in dit opzicht en vinden de waardes wanneer ze binnen de lijntjes vallen al goed, terwijl het gaat om de combinatie van waardes tot elkaar.
    Kijk op http://www.hypomaarniethappy.nl voor schildklier en http://home.kpn.nl/hindrikdejong/symptoom.htm voor B12 tekort.

    Beide zorgen ze voor verzuring van de spieren en verlies van spierkracht.

    Sterkte!

    Reageren
    danielle

    lijkt idd veel op fibromyalgie ik heb het zelf ook en je leven word steeds somberder hierdoor, je kan dalijk helemaal niks meer als aangepast werken en slapen werken en slapen en werken en slapen want door de uwv word de ziekte niet herkend alleen de vermoeidheidsklachten

    Reageren
Reageer op: Onverklaarbare pijn in spieren
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.