Vage pijnklachten

  • #1

    Goedemiddag ,

    Begin Januari ben ik thuis komen te zitten ivm stressklachten. Knallende hoofdpijn door extreem gespannen nek en rug spieren.
    Na een aantal bezoekjes aan de huisarts is het traject gestart.
    Leverwaardes waren wat verhoogd , nieren lekte minimaal eiwitten.
    Wat betreft de spierpijn , waren dit de tussenrib spieren en zou met een aantal weken over moeten zijn.

    Nu anderhalve maand later zijn de leverwaardes weer prima binnen de perken , en de nieren lekken geen eiwitten meer. Ook mentaal gaat het weer prima.

    Echter blijf ik last houden van vage pijnklachten , met name de spieren tussen de ribben en onder de laatste rib doen nog altijd pijn , ook de rugspieren blijven maar zeuren.
    Ook heb ik vaak last van spierpijn in armen en benen , en de kleur van de stoelgang lijkt ook wat veranderd. Vaker ook een vervelend gevoel na het eten van een maaltijd en veel last van lucht in de darmen.

    Iemand een idee wat dit kan zijn , ik weet niet meer in welke richting ik het moet zoeken.

    Alvast bedankt voor jullie hulp.

    Reply
    #2
    Reply
    #3

    beste John ,

    Bedankt voor het snelle antwoord.

    Score van de test is 49.

    Ik ervaar verder ook geen angstige gevoelens tijdens de klachten , wel vaker duizelig.
    Klachten zijn niet de hele dag aanwezig , maar het is meer een zeurende pijn die af en toe op komt en dan weer weg ebt.

    Mocht het inderdaad Hyperventilatie zijn , heb je dan nog eventueel tips hoe ik hier het beste mee om kan gaan?

    Reply
    #4

    Met een score van 49 lijkt het er in ieder geval wel op... Ik zou je aanraden om naar een fysiotherapeut te gaan voor ademhalingsoefeningen en spierontspanningsoefeningen

    Reply
    #5

    Osteopathie kan wellicht helpen. Daarnaast kan een orthomoleculaire therapeut naar je hele gezondheidssituatie kijken, zoals voedingspatroon, darmflora en adviseren over voedingssupplementen. Bepaalde voedingssupplementen kunnen soms verlichting geven bij spanningen in je lichaam. Sowieso eens je voedingspatroon onder de loep nemen en zeker allerlei toevoegingen als smaakversterker en bepaalde conserveringsmiddelen vermijden. Beter ook niet teveel brood eten. In brood zit trouwens vaak ook veel zooi.

    Reply
Reageer op: Vage pijnklachten


<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 1 MB



Voeg nog een bestand toe

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief