- Vanessa19 mei 2026 om 21:31
Hoi, ik had sulperide 50 mg gekregen. Na inname voelde ik me echt high, geen zorgen meer maar het was te.
Daarna 7 dagen 1 keer daags 25 mg genomen.
Ik blijf na 1 uur na inname ongelooflijk moe en gedempt gevoel houden. Na 8 uur is mijn pil uitgewerkt en dit was okee de eerste dagen. . Maar nu voel ik me dubbel gejaagd bij uitwerking ervan.
Ik denk eraan om ermee te stoppen
Met pil te moe om iets te doen en precies sluier over de wereld en mezelf.
Zonder pil te gejaagd.
Ik ben Hsp dus ws heeft dit er ook mee te maken.
Dju.1 reactieReageren
Peter (huisarts)
20 mei 2026 om 11:54Bij alle antipsychotica bestaan de bijwerkingen die jij ook beschrijft:
Farmacotherapeutisch kompas , oa “Vaak ( 1-10%)”: slapeloosheid, sufheid, slaperigheidBij het minderen of uitwerken van zo’n middel kan er een “rebound” reactie ontstaan. Dat hoeft niet bij alle middelen zo te zijn, want het is afhankelijk van de “halfwaardetijd” van een middel. Bij Sulpiride is die 7 uur (dus na 7 uur 50% van de stof nog in je lijf, na 14 uur 25%)
Reageren
Er zijn ook antipsychotica die veel langere halfwaardetijden hebben en waarbij je dus geen last hebt van het “rebound” effect.
Overleg het maar eens met je behandelend, voorschrijvend arts!




