- Joris7 juli 2021 om 15:30
Heb een probleem met de maag en kreeg sulpiride voorgeschreven is dit product gevaarlijk als je een hoge bloeddruk met een snelle tikker???Ik wil gewoon genezen van die opgeblazen maag en kreeg op pantoprazole!
18 reactiesReagerenJohn (moderator)
7 juli 2021 om 16:14Nee, als het gevaarlijk zou zijn geweest dan had je arts het niet voorgeschreven
ReagerenJoris7 juli 2021 om 18:26Geeft deze medicatie geen hartkloppingen want daar moet ik voor oppassen
ReagerenJohn (moderator)
7 juli 2021 om 18:41nee
ReagerenJoris7 juli 2021 om 21:01Wat ik niet snap is dat de opgeblazen maag tot aan mijn hart trekt terwijl huisarts zegt dat het tot aan het middenrif gaat toch vind ik het eigenaardig dat ik steeds pijn aan mijn hart heb?
ReagerenJohn (moderator)
7 juli 2021 om 21:14Dat komt door hyperventileren en luchthappen
ReagerenJoris8 juli 2021 om 19:50Ik dacht ook dat het door hyperventileren kwam maar toch blijf ik de klacht met pijn aan de kant van het hart te hebben precies een spier die pijn deed (alhoewel de arts zei dat het het middenrif was),voel me ook zeer moe,misschien door de opgeblazen maag maar ik neem pantoprazole momenteel maar geeft tot hiertoe niet veel effect meer bezorgd om het hart en die vermoeidheid.Het was trouwens ook begonnen met een opgeblazen oog waarvan ik antibiotica moest nemen.
ReagerenJohn (moderator)
8 juli 2021 om 20:13Als je blijft hyperventileren blijf je ook de klachten houden
ReagerenJoris8 juli 2021 om 20:18hoe weet ik of ik hyperventileer, doch de arts zei duidelijk dar er iets aan de hand is met mijn maag???
ReagerenJohn (moderator)
8 juli 2021 om 20:21John (moderator)
8 juli 2021 om 20:21Maagproblemen zou je natuurlijk ook nog kunnen hebben
ReagerenJoris9 juli 2021 om 20:33Desondanks u advies heb ik inderdaad 56 als hyperventilatie,alhoewel mijn maagproblemen blijven zelfs al neem ik 1 x per dag pentoprazol.De lucht op de maag straalt tot aan het hart en de dokter zegt dat dit het middenrif is maar dat is toch niet normaal tot aan het hart kan er niet meer aan uit?
ReagerenJohn (moderator)
9 juli 2021 om 20:36Het zal toch van het hyperventileren zijn. En daar zul je dan toch wat aan moeten doen. Ga naar een fysiotherapeut voor ademhalingsoefeningen en spierontspanningsoefeningen. Maar volgens mij hebben we het hier al eerder over gehad toen je andere stress en spanningsklachten had
ReagerenJoris9 juli 2021 om 20:46Ja klopt en alles ging goed sinds een paar weken geleden het begon met een infectie op de oog waarvan ik antibiotica moest nemen en dan ineens lucht op de maag ,maar heb nog nooit zoiets gehad waarvan de lucht op de maag tot het hart gaat dat maakt mij serieuze zorgen.
ReagerenJohn (moderator)
9 juli 2021 om 20:50Ik denk dat je door het hyperventileren lucht inslikt waardoor je maag opblaast
Reageren


