- Anoniem3 juli 2016 om 10:54
Goedemiddag, ik heb nu een aantal maanden last van slecht zicht en ik heb mijn ogen getest en er was geen enorme afwijking te zien. Mijn ogen voelen altijd heel moe. Mijn rechter oog is heel klein doordat mijn rechter ooglid beetje hangt. Dit kan door de vermoeidheid komen. Ik ga ook graag naar festivals en als ik dan thuis kom heb ik hele roden ogen. Ook op foto’s kijk ik een beetje scheel.
Ook heb ik al bij het kleinste beetje buitenlicht het gevoel dat ik moet knijpen omdat ik last heb van t licht..
Heb al een oogtest gedaan in het ziekenhuis maar het duurt allemaal zo lang..
Afwachting van jullie antwoord.
Met vriendelijke groet,
Jermaine6 reactiesReagerenJohn (moderator)
3 juli 2016 om 11:05Moeilijk om daar zo iets over te zeggen. Heb je de uitslag van de oogtest in het ziekenhuis al?
ReagerenAnoniem3 juli 2016 om 11:11Dat ik een hele lichte afwijking heb voor dichtbij, die ik normaal al had maar nu is het zelfs nog minder.
Ook ben ik vergeten te melden dat ik het gevoel heb dat wanneer mijn pupil groter en kleiner word dat ik ze voel accommoderen. Ook bij een hele lichte schemering heb ik extra grote pupillen. (Groter dan normaal voor deze klachten)
ReagerenJohn (moderator)
3 juli 2016 om 11:13[quote]Ook ben ik vergeten te melden dat ik het gevoel heb dat wanneer mijn pupil groter en kleiner word dat ik ze voel accommoderen.[/quote] Dat is op zich een normaal verschijnsel..
Heb je last van allergieën?
Reageren
Draag je lenzen?
Gebruik je medicijnen alcohol of drugs?
Heeft de oogarts je ogen ook onderzocht?
Is er ook een uitstrijkje gemaakt van het oog om te kijken naar een infectie?Anoniem3 juli 2016 om 11:16Ik heb hooikoorts maar dat heb ik al mijn hele leven. Dat is dus niet de oorzaak van mijn 24/7 uur durende wazig zicht zonder ook maar 1 seconde scherper te worden. Ik draag geen lenzen. Ik gebruik geen drugs en max 2 glazen alcohol per week.
Dat het een normaal verschijnsel is dat ik mijn ogen voel accommoderen dat snap ik, alleen voel ik het wel heel heftig sinds het begin van mijn klachten.
ReagerenAnoniem3 juli 2016 om 11:18Er is een uitstrijkje gemaakt, geen bijzonderheden. Er zijn geen beschadigingen in mijn oog, mijn pupilreflex is goed. Alleen worden ze heel snel al super groot
ReagerenJohn (moderator)
3 juli 2016 om 11:33Misschien ben je overgevoelig voor licht….
Reageren
Praat er eens met de opticien over…er zijn speciale brillen voor


