- Natascha2 augustus 2018 om 23:15
Hooii,
ik ben echt ten einde raad ik ben vandaag 2 augustus 2018 precies 2 weken overtijd, sinds ik met de pil was gestopt was ik af en toe onrelmatige maar het begon steeds meer regelmatiger te worden tot vorige maand was ik een week te vroeg ongesteld, nu ben ik 2 weken overtijd en maak me ernstige zorgen, bedoel mijn vriend en ik hebben wel een kinderwens ben ik nu onvruchtbaar of wat?
ik heb toen ik 3 dagen overtijd was een test gedaan deze was negatief toen heb ik de ha gebeld maar die wilde geen afspraak met me inplannen want ze vonden dat ik te vroeg getest had dus moest over een week weer een test doen en als deze negatief zou zijn kon ik bellen. Ook deze test was negatief en hing ik weer aan de lijn met de ha en kreeg weer als antwoord sorry mevrouw het is afwachten, laat de natuur zn werk doen als het komt komt het en anders niet het is niets om je zorgen over te maken (euhm dat doe ik dus wel)
uiteindelijk heeft iemand anders voor mij gebeld en kon ik met veel moeite urine inleveren bij de ha en zouden hun een test doen uiteraard was deze ook weer negatief en werd er weer gezegd het is niks ernstigs het kan wel eens gebeuren. Toen ik vroeg of ze wilde bloed prikken omdat ze daar wat meer op kunnen zien en het mij misschien wat meer rust gaf kreeg ik als antwoord een test is hartstikke betrouwbaar dus we gaan geen bloed prikken want daar is niks op te zien. Ik zou gewoon afwachten en volgende week nog een test doen….
wat moet ik hier nu mee? Ben ik nog wel vruchtbaar? vervroegde overgang?, cystes? Wat heb ik aangezien de ha me niet serieus neemt!
1 reactieReagerenJohn (moderator)
3 augustus 2018 om 01:53Een bloedtest is toch wel beter dan een urinetest. Maak en afspraak bij de huisarts en laat je niet door een assistente afschepen
Reageren


