Zoeken Vraag het forum

Bang voor kanker

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • anoniem

    hoi iedereen,
    Ik heb sinds 2 dagen last van mijn rug. De volgende dag (gisteren) kreeg ik last van schouders en hals/nek. Sinds vandaag heb ik last van mijn kijken en voel ik mij misselijk. Ik ben dus bang dat ik kanker heb en dat ik het niet daar heb en dat ik nu uitzaaiingen heb.
    Wat denken jullie?
    Spaar mij niet en zeg eerlijk wat jullie denken.

    Groeten

    3 reacties
    Reageren
    Suus

    Kanker is nogal overdreven om aan te denken hoor.

    En als je dan denkt iets ernstigs te hebben, kun je beter voor onderzoek naar de huisarts gaan voor onderzoek, ipv op een forum vragen of mensen willen raden wat het zou kunnen zijn.

    Het klinkt als spierspanning en/of angstklachten, daarvoor zou je een afspraak bij een fysiotherapeut kunnen maken.

    Reageren
    anoniem

    Maar ik heb wel alle symptomen van uitzaaingen als ik dat opzoek….
    Mijn hoofdhuid tintelt ook

    groeten

    Reageren
    John (moderator)

    Ga naar de huisarts als je ervan overtuigd bent dat je kanker met uitzaaiingen hebt.   Vraag dan meteen een verwijzing voor een psycholoog voor je angsten

    Reageren
Reageer op: Bang voor kanker
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.