Zoeken Vraag het forum

Hoofdpijn en trillen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo iedereen,

    De afgelopen tijd heb ik veel last van hoofdpijn bij mij pariĆ«tale kwab (even gegoogled). Hierdoor kan ik bijna tot niet slapen. De hoofdpijn wordt naarmate de dag vordert steeds erger. Het is een dreunende hoofdpijn die maar niet weggaat. Verder heb ik ook last van spasmen en trillende handen. Soms heb ik iets vast en krijg ik een spasme waardoor het object een paar meter van me vandaan op de grond beland. Het trillen is ook veel erger dan dat ik gewend ben. Soms kan ik niet eens meer een glas drinken vast pakken zonder dat ik knoei zelfs al zit het glas half vol. Ik ben echt benieuwd wat dit kan zijn…
    mvg
    Kevin

    6 reacties
    Reageren
    Anoniem

    HOofdpijn kan door vele elementen worden veroorzaakt. Er kan een zenuw bekneld zijn waardoor men steken in het hoofd of achter de ogen voelt. Denk aan [url=http://mens-en-gezondheid.infonu.nl/aandoeningen/118953-occipitalis-neuralgie-tintelend-stekend-hoofd-en-oogpijn.html]Occipitalis neuralgie[/url]. Het kan ook gaan om een teveel aan stoffen in het lichaam. Zeker aspartaam en te hoge metaal elementen in het lichaam kunnen de boel ernstig ontregelen. Zeker [url=http://mens-en-gezondheid.infonu.nl/aandoeningen/116661-vermijd-e951-aspartaam-om-vele-aandoeningen-te-voorkomen.html]aspartaam[/url] kan vele ernstige gevolgen hebben. Denk onder andere aan buikpijn, hersencarcinoom, keelproblemen, pijnlijk plassen, chronische vermoeidheid, duizeligheid, ernstige hoofdpijn, haaruitval, geheugenverlies, concentratieproblemen, nervositeit, trillingen en ga zo maar door. Ligt het hier aan dan moet je aspartaam producten (E951) compleet vermijden en moet je gifstoffen uit het lichaam zuiveren door bijvoorbeeld berkenblad- of brandnetelthee dagelijks te drinken.

    Reageren
    Tandor1

    Er zijn natuurlijk ook nog wat minder ernstige maar toch vervelende oorzaken mogelijk.
    Migraine / spanningshoofdpijn.
    Om te beginnen zou ik bij de huisarts langs gaan.
    Daar kun je in overleg met je huisarts een verwijzing vragen naar de neuroloog.

    Reageren
    Anoniem

    Dankjulliewel voor de reacties. Ik zal er zo snel mogelijk mee naar de HA gaan. Echt vervelend dit. Ik kon afgelopen nacht niet slapen en kon pas na 2 paracetamol slapen om half 11 sochtends, maar om half 2 werd ik al weer wakker. Voelde me ook ontzettend wankel op de benen en heel duizelig.
    Ik zal jullie op de hoogte houden als ik meer weet!

    Reageren
    Tandor1

    Succes en beterschap.

    Reageren
    Anoniem

    Hallo iedereen,

    Ik kom net terug van de huisarts en die heeft gekeken naar mijn bloeddruk, bloedsuikerspiegel en mn hart. Mijn bloeddruk was 145 over 90, iets aan de hoge kant maar nog steeds niet de oorzaak van al mijn problemen. Mijn bloedsuikerspiegel was 5.1 terwijl ik had ontbeten. Dit is dus gelukkig helemaal prima, en mijn hart klonk ook gezond. Hij wist het zo niet te vertellen en heeft me maar naar huis gestuurd. Er zijn wel een aantal probleempjes bijgekomen de afgelopen 2 dagen. Ik schrik van alles en ik ben ontzettend wankel op mijn benen.

    Als dit niet snel over ging, moest ik een vervolgafspraak maken. Ik ben benieuwd…

    Reageren
    Hoofspijn en trillen
    1. Hii peepz ik heb de laatste tijd echt vreetbuien ik ben nu 7 week gestopt met blowen en heb aleen maar zin in lekker eten dus kip en voraal ongezonde dingen en drink niet heel veel watee meer of andere dingen alleen vaak energy en heb besy vaak hoofdpijn en trillerig gevoel weet iemand hoe dat komt ?
    Reageren
Reageer op: Hoofdpijn en trillen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.