Zoeken Vraag het forum

Dik en koud voorhoofd

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Ik werd vannacht wakker met een heel dik koud en vochtig voorhoofd. Voor de rest nergens last. En op het moment dat ik 10 seconde later voor de spiegel sta is er niks meer van te zien.

    Iemand een idee?

    1 reactie
    Reageren
    Tandor1

    Koud en vochtig kan ik me nog wel voorstellen. Maar een dik voorhoofd zal het zeker niet geweest zijn. Dat trekt nl na 10 seconden zeker niet weg. Het zal een gevoelsbeleving geweest zijn omdat je voorhoofd koud en klam aanvoelde.

    Reageren
Reageer op: Dik en koud voorhoofd
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.