Zoeken Vraag het forum

hart probleem?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Ellebel

    Ik ben op 2/7 naar dokter geweest voor voorschriften voor mijn bloeddruk en hart (ligt aan de stress). Toen was er niks speciaal.

    maandag en dinsdag 5/7 en 6/7 heb ik nog al zware inspanningen  (dozen met boeken sleuren) gedaan. ik heb ook al ramen gekuist etc. Sinds maandag bij 12/7 heb weer last van mijn geknelde zenuw (volgens vroegere huisarts), ik heb soms ook steken in mijn borst aan de tepel, onder mijn linker borst als ik op die rib druk voel ik pijn en ook boven mijn linker borst heb ik een plaats waar het pijn doet als ik druk. Soms heb ik ook pijn onder mijn oksel en arm. Drukkende pijn is het niet, voel soms pijn als ik onder de douche sta (aan de bovenkant – is 19cm ver van mijn tepel). Dus ik heb zelf cursus EHBO gedaan, dus ik vind het nogal ver liggen van mijn hart.

    Ik heb er soms nog last van gehad maar, dan gaat het weer weg. Misschien een beetje stress voor de nakende reis met corona. Wat denken jullie? Terug naar dokter voor vertrek?

    2 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    ik heb soms ook steken in mijn borst aan de tepel, onder mijn linker borst als ik op die rib druk voel ik pijn en ook boven mijn linker borst heb ik een plaats waar het pijn doet als ik druk. Het lijkt er dan toch op dast het een kwestie van spieren overbelast zijn en wellicht stress

    Reageren
    John (moderator)

    als je er bezorgd over blijft ga je gewoon nog even naar de huisarts

    Reageren
Reageer op: hart probleem?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.