Zoeken Vraag het forum

Voet gekneusd

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Romana

    Twee weken geleden een ijzeren poot gevallen op mijn voet. Het werd gelijk heel dik en kon er niet op staan. Foto’s gemaakt en was niks te zien. Kneuzing.

    De bult op mijn voet zit er nog en is best groot. Afgelopen maandag huisarts geweest. Die schrok ook nog van de bult en de kleuren die mijn voet heeft. Paars/blauw/geel. Nu zit die bult er dus nog.. is dit dan bloed van binnen en hoe gaat dit zo snel mogelijk weg. Lopen is te doen maar pijnlijk. Kan ook geen schoenen aan want de bult zit echt op mijn wreef.

    3 reacties
    Reageren
    Peter (huisarts)

    Verkleurde bult = bloeding in het weefsel (“hematoom”) Moet door witte bloedlichaampjes worden “opgegeten” / afgebroken, en dat gaat langzaam. Zalf smeren kan helpen: Arnica zalf bv. (tegen kneuzingen, bloedingen)

    Reageren
    Romana

    We zijn ondertussen 3.5 week verder en voet is nog heel blauw en een grote bult
    Twee weken geleden nog een keer foto gemaakt maar komt echt niks uit. Duurt dit echt zolang?

    Reageren
    Romana

    Een foto van de voet van nu

    Reageren
Reageer op: Voet gekneusd
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.