- Sanne30 mei 2017 om 10:27
– In okt ben ik gestopt met de anticonceptie. Dezelfde maand morning-afterpil. Verder gebruikte ik 3 magnesium pillen per dag. Daar ben ik ook mee gestopt.
– Vervolgens enorme spierkrampen tijdens iedere menstruatie in heupen en bovenbenen. Ik was nog steeds herstellende van bekkenklachten door de zwangerschap, maar door deze krampen was ik weer terug bij af.
– Advies gyneacoloog pil doorslikken drie maanden om alles even tot rust te laten komen.
– Toen werd ik vlakdaarna paar keer heftig ziek, en ging toen op mijn temperatuur letten, bij elke vorm van lichamelijke inspanning kreeg ik tot 38,0 en voelde mij dan zwak.
– Medische molen doorlopen, niks konden ze vinden. Totdat ik zelf op het centrum van bijwerkingen las dat er eerdere klachten zijn gemeld over verhoging door de pil.
– Contact met gynaecoloog die had er nog nooit eerder van gehoord maar was wel te verklaren door de progesteron. Andere pil moest ik gaan slikken de Zoely. Na 1 week gestopt omdat ik wakker werd met hele nare pijn aan me handen en ook de temperatuur het zelfde bleef.
– Ben nu gestopt voor twee maanden, na 10 dagen had ik mijn normale temperatuur terug en mijn libido kwam heel sterk terug. De menstruaties waren wel beter te doen dan de eerste keer dat ik stopte dus geen hevige spierkrampen, maar wel extra veel pijn. Ik had eerst vage klachten aan mijn voet en nu zit het in me handen/ pols als ik deze belast. Het lijkt wel of de gewrichten gevoelig zijn.
– Nu is het twee maanden geleden en ben ik twee keer ongesteld geweest. Besloten om de pil weer te slikken, degene die ik drie jaar lang heb geslikt. Reden mijn bekkenklachten en ik niet zwanger wik worden. Echter na 5 dagen weer het zelfde probleem met d verhoging bij inspanning.Vragen:
– wie is bekend met het fenomeen verhoging door de pil en is er een deskundige waar je naar toe kan hier voor. Ik Wil niet meer stoppen met de pil omdat op en af met de pil niet goed is voor me gewrichten en 1 keuze wil maken voor nu. De gyneacoloog gaf aan dat je spierkrampen en klachten aan je gewrichten ka. Krijgen door hormonen.
– Iemand bekend met gevoelige gewrichten na stoppen pil of op en af met de pil. Ik heb nooit ergens last va. Gehad voorheen.
– Ik slik de Ethinylestradiol / Levonorgestrel. De pil beviel me voorheen altijd perfect wel altijd snel moe.
Alvast bedankt.1 reactieReagerenJohn (moderator)
30 mei 2017 om 11:00Je zou naar een endocrinoloog kunnen gaan. Dat is de specialist voor klierfuncties en hormonen.
Reageren



