Zwanger door sperma op vulva rond ovulatie?

  • #1

    Hoi!

    Hoe groot is de kans op zwangerschap als er geen penetratie is geweest, maar de jongen is klaargekomen op haar buik en de sperma vervolgens naar beneden is gedropen richting de vagina? Het was als het goed is 1 dag voor de ovulatie (dit is natuurlijk nooit zeker) en direct een uur na het klaarkomen is de morning after pill genomen.

    Daarna heeft nog wel een orgasme plaatsgevonden en ik lees dat dat de speenvarken juist kan “helpen” omhoog te gaan naar de baarmoeder. Is dat zo?

    Reply
    #2

    Theoretisch zou het kunnen. Ik snap alleen niet wat een speenvarken daarmee te maken heeft

    Reply
    #3

    Maar die kans is klein en in de praktijk komt het vrijwel niet voor heb ik begrepen. Hahaha dat moest trouwens spermacellen zijn, niet speenvarken!

    Reply
Reageer op: Zwanger door sperma op vulva rond ovulatie?


<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 1 MB



Voeg nog een bestand toe

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief