Zoeken Vraag het forum

toch zwanger?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • saskia

    3 weken geleden ongeveer heb ik seks gehad met mijn vriendje met condoom, maar ik slikte toen nog geen pil. ik had eigenlijk best veel bang dat ik zwanger was ookal had ik het met condoom gedaan, dus op de dag dat ik mijn regels moest krijgen heb ik een zwangerschapstest gedaan en die was negatief dus was ik wel gerust. 2 dagen daarna had ik mijn regels maar het begin ervan was mijn bloed nogal bruin met slijm, de volgende 2 dagen waren ze heel hevig en rood en dan de laatste dag dus vandaag is het nog maar een klein beetje. nu ben ik nog dingen gaan opzoeken en heb ik gelezen over innestellingsbloeding enzovoort, maar kan wel? ik bedoel mijn test was negatief en ik heb mijn regels gehad (denk ik) maar dat bruin bloed aan het begin vond ik nogal vreemd omdat ik dat nog nooit heb gehad..
    kan dat mis komen van de stress omdat ik me zo heb opgejaagd en omdat ze daarom wat later waren en dat het bloed bruin was?

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Als de condoom niet is gescheurd, raak je niet zwanger.
    Het warme weer, stress…kan allemaal invloed hebben op je menstruatie

    Reageren
Reageer op: toch zwanger?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.