- Anoniem4 juni 2016 om 10:36
Beste mensen,
Ik ben al een hele tijd vermoeid, eigenlijk al jaren. Zware benen, vermoeide armen, vermoeid gevoel bij het hart, snel zweten bij inspanning. Vorig jaar heb ik op een gegeven moment onderzoeken gehad, en dit jaar ook weer. Daaruit kwam het volgende:
hartfilmpje is prima
het hart klinkt ook prima (geen ruisjes o.i.d.)
hartslag 60-65
bloeddruk 75/110
zuurstofgehalte bloed 98%
vitamine B12 prima
ijzergehalte 8,6
cholestorol 4,9 (’s avonds geprikt)
vitamine D is prima
glucose prima
geen pfeiffer
verder ook geen verontrustende waarden alleen is mijn BMI iets te hoog, nl. 26
mijn zoutwaarde is sneller laag door het zwetenHet lijkt er dus helemaal goed uit te zien, daarom is er verder niets ondernomen. Ik ben het daarom alternatief gaan zoeken in de vorm van bioresonantie. Dit heeft een aantal dingen goed weten te behandelen, waaronder mijn constante verkoudheid en mijn enorme rugklachten a.g.v. artrose. Helaas blijft mijn vermoeidheid bestaan.
Kan dit wellicht iets psychisch zijn?Misschien goed om nog even te noemen:
We zijn vorig jaar verhuisd en ik ben na het werk eigenlijk de hele tijd thuis bezig met verbouwen en tuinieren. Ik vind dit leuk om te doen, maar zou ik hier ook vermoeid van kunnen zijn? Kortom zouden mijn klachten een vorm van oververmoeidheid kunnen zijn?4 reactiesReagerenJohn (moderator)
4 juni 2016 om 10:51Oververmoeidheid zou heel goed kunnen. Maar een te lage waarde aan zouten en mineralen zou ook een oorzaak kunnen zijn. Probeer dit op peil te houden. Jer zou een voedingssupplement kunnen gebruiken.
Doe ook even de test op:
Reageren
http://www.dokter.nl/index.php?option=com_hyperventilatietestAnoniem5 juni 2016 om 10:25Bedankt voor de reactie en ook voor de link naar de test. Hyperventilatie lijkt toch een oorzaak van mijn klachten te kunnen zijn.
Gisteren hebben we een barbecue gehad en ik heb daarbij wat extra biertjes gehad dan normaal. Ik ben de hele avond relaxed en klachtenvrij doorgekomen…En welke supplementen zijn goed, om een tekort aan zouten en mineralen aan te vullen?
ReagerenJohn (moderator)
5 juni 2016 om 11:082 dingen die je zou kunnen doen:
ga naar een fysiotherapeut voor ademhalingsoefeningen om de hyperventilatie onder controle te krijgen.
Je zou bruistabletten “Multivitaminen en mineralen” daarvoor kunnen gebruiken of een isotone dorstlesser.
ReagerenAnoniem26 september 2016 om 14:12Toch even een update!
Ik ben sinds de eerste post mijn eetgewoonte gaan aanpassen. Samen met mijn vriendin ben ik gaan diëten en daarna hebben we dagelijks nieuwe eetgewoonten ingeslepen. Wat is er door mij aangepast?1. geen suiker meer in de koffie en thee.
2. gestopt met regelmatig drinken van frisdranken. als ik dorst heb, dan drink ik water en wil ik iets zoetigs, dan neem ik limonade met natuurlijke suikers. ik krijg heus nog wel eens een colaatje of sinas, maar met meer dan twee glazen merk ik gelijk weer een extreme vermoeidheid.
3. ik eet fruit, noten, snackgroenten en af en toe een ontbijtkoek als tussendoortjes.
4. ik maak het eten tegenwoordig bijna altijd verse ingrediënten, dus geen kant en klaar sausjes o.i.d. meer. krijg ik dit wel binnen, dan steekt de vermoeidheid ook weer de kop op.
5. vet eten probeer ik ook zoveel mogelijk te vermijden.
6. aardappelen staan ook bijna niet meer op tafel.Deze dingen zijn eigenlijk de rode draad. Inmiddels ben ik 11 kilo aan gewicht kwijtgeraakt, voel ik me steeds beter en ben daardoor ook actiever geworden. Sporten heb ik ook weer opgepakt en dat geeft ook weer een boost aan energie.
Krijg ik toch een keer verkeerde voeding binnen, dan ben ik een dag bezig om te detoxen. Ik ben dan ook echt een dag vermoeid met hartkloppingen.Bij mij lijkt de vermoeidheid vooral toe te slaan, als ik voeding krijg met E-nummers, suikers en vetten.
Bij mijn partner is het effect van verse ingrediënten en ‘verantwoorde’ tussendoortjes ook duidelijk te merken. Met veel meer energie komen we de dagen door.Kortom: zoek de oplossing voor vermoeidheid eens in de voeding.
Reageren



