- Erik28 juli 2024 om 12:06
Ik heb 4 weken geleden eenmalig onveilig orale seks ontvangen van een prostituee. Ik ben getest op meerdere soa’s die allemaal negatief waren. De hiv test is nu ook negatief maar ben bang dat het over een maand wel positief is.
Ik heb hele lichte keelpijn. Heb uitslag( bultjes en kleine puistjes en rode vlekken) op me rug, armen en borst/buik. Heb opgezette klieren in me nek. Verderrest voel ik me niet ziek. Ik heb wel enorme spierpijn in me rug en nek. Ik ben vermoeid (maar kan ook door het weer en de stress komen).
Maak ik me voor niks bang of moet ik me grote zorgen maken dat ik het opgelopen heb?
16 reactiesReagerenAnoniem28 juli 2024 om 12:44Van onveilige orale seks krijg je geen hiv.
ReagerenAnoniem28 juli 2024 om 12:45Oh ja, en wat zijn “bijna alle symptomen”? Weet je dingen over hiv die deskundigen niet weten?
ReagerenErik29 juli 2024 om 18:55De huisarts heeft gezegd dat de kans wel aanwezig is
ReagerenErik29 juli 2024 om 18:56Nee ik weet niet meer dan de deskundigen maar ik heb in me eerste bericht me klachten beschreven en heb sinds gisteravond ook keelpijn
ReagerenAnoniem29 juli 2024 om 19:03Nou, dan heeft jouw huisarts geen verstand van hiv. Overigens betwijfel ik of de huisarts dat zo gezegd heeft.
Je hebt mijn bericht van gisteren 12:44 uur gezien, daarmee is de kous echt af hoor.
ReagerenErik29 juli 2024 om 19:17Hoe kan het dan zo zijn dat ik heftige huiduitslag heb(wat ik nog nooit eerder heb gehad), opgezette keelklieren heb, keelpijn heb, en heftige spierpijn. Ben er nu ook achtergekomen dat ik een wondje in me mond heb
Ik maak me eigenlijk alleen heftige zorgen om de huiduitslag die lijkt veel op huiduitslag fotos van de acute fase van hiv.
Het is eng dat ik zoveel overeenkomsten heb met iemand die in de acute fase van hiv zit. Ik weet dat de kans heel klein is maar toch
ReagerenBijlagen:
John (moderator)
29 juli 2024 om 19:29Dan bespreek het met he huisarts
ReagerenErik29 juli 2024 om 19:34Vinden jullie dat de uitslag lijkt op de acute fase huiduitslag van hiv? Of maak ik me voor niks zorgen.
Het is toch ook enorm raar dat ik deze symptomen samen vertoon of ben ik nou gek
ReagerenAnoniem29 juli 2024 om 22:07Bespreek maar met de huisarts dan, als je zo goed weet wat hiv symptomen zijn.
ReagerenErik30 juli 2024 om 07:18Ik vraag hier wat omdat ik in paniek ben en van de huisarts moet wachten. Als het teveel gevraagd is om een normale reactie achter te laten hou die lekker voor je. Nogmaals ben bang dat ik het heb opgelopen omdat ik nu ineens in de zomer allerlei griepsymptomen vertoon en heftige uitslag heb.
Vinden jullie de uitslag helemaal niet typerend voor hiv rash?
ReagerenAnoniem30 juli 2024 om 08:11Wat ik vind en denk is dat jij last hebt van een angststoornis. En om eerlijk te zijn, gelet op jouw vraagstelling en het woordgebruik, krijg ik sterk de indruk dat die niet de eerste keer is dat je hierover vragen stelt op dit forum.
ReagerenAnoniem30 juli 2024 om 11:09Die foto heeft trouwens met hiv rash totaal, maar dan ook totaal niets te maken. Wat je wel ziet zijn ingegroeide haartjes en enkele puistjes.
ReagerenErik30 juli 2024 om 14:43Dit is de eerste keer dat ik dit forum gebruik, maargoed bedankt voor jullie reacties het heeft me enigszins gerust gesteld
ReagerenErik31 juli 2024 om 07:57Me keel doet enorme pijn sinds vandaag, en ik merk dat er een knobbeltje zich gevormd heeft onder me oksel aan de ene kant. Dit zijn beide (opgezette klieren nek, keel, oksel) symptomen van de acute fase van hiv.
Heb ik gewoon toevallig nu in dit moment dat ik bang ben voor hiv waarschijnlijk een onschuldige talgklier in me oksel of moet ik me toch wel grote zorgen gaan maken dat het toch hiv kan zijn?
Reageren



