Zoeken Vraag het forum

Klachten keren terug na de kuur

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    hallo,

    1. ik heb laatst 3 pillen besteld online omdat ik waarschijnlijk chlamidia had. ( ik heb het nog niet getest omdat ik samen met mijn ouders verzekerd ben en zij mogen er niet achter komen d.m.v een factuur die ze binnen krijgen ookal is die gratis en staat die op een andere naam behandelingen want ik ga nooit naar de dokter). Na de inname van de 3 pillen (azitromycine) ging het beter alleen nu 2 weken later krijg ik weer last van bruine afscheiding en sinds vanochtend bloed erbij. Ook heb ik weer pijn in mijn onderbuik. Ik slik de pil door dus ongesteld zijn kan eigenlijk niet, want ik heb me voor die andere kuur expres ongesteld laten worden. Wat moet ik nu doen? Nieuwe antibiotica bestellen of me weer ongesteld laten worden?
    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Het is niet verstandig om zomaar een kuur via internet te bestellen en die te gebruiken zonder te weten of er ueberhaupt een infectie is. Het zijn geen snoepjes…maar zware antibioticakuren die bij onnodig gebruik best problemen kunnen  veroorzaken.

    Bij de GGD kun je je anoniem, en ook gratis laten testen voor zover je geen 25 jaar bent. Daar krijg je dan ook een recept voor een eventuele behandeling.

    Reageren
Reageer op: Klachten keren terug na de kuur
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.