Zoeken Vraag het forum

Ongelukkig

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo,
    Vandaag zal ik mijn verhaal met jullie willen delen. Als eerst wil zeggen dat ik 16 ben en de laatste tijd me heel ongelukkig voel, er is niets wat me blij maakt. Daarnaast kan ik nergens motivatie vandaan halen.

    Ik zit momenteel op 5 gymnasium. Vroeger ging het heel goed op school. De laatste tijd wat minder. Na corona gingen me cijfers flink achteruit. Vroeger haalde ik altijd 7/8 en nu struggle ik om een 6 te halen. Daarnaast stop ik er nu veel meer tijd in, maar het lijkt gewoon niet te lukken. Als je steeds leert en dan met moeite een 6 haalt dan voel je domweg dom. Daarnaast ben ik opgegroeid met een redelijk strenge familie qua geloof en school. Geloof is voor mij geen probleem, maar door school wordt ik doodongelukkig. Mijn ouders zetten vaak veel druk op mij waardoor ik bang ben om te falen. Van mn ouders mag ik nooit meer op social media/ netflix zitten het enige waar ik op moet focussen is school.

    Aan de ene kant probeer ik me eraan te houden maar aan de andere kant zit ik van binnen dood te gaan. Verder ben ik van een extrovert jongen naar een introvert jongen veranderd. Vaak Wil ik gesprekken voorkomen met mn ouders omdat ik het gevoel heb dat ze me pijn niet voelen en me niet begrijpen.

    Een gesprek starten met mn ouders heeft geen zin omdat Het ze toch niet boeit, het enige wat hun boeit zijn mijn cijfers.

    Laatste tijd voel ik me nutteloos ongelukkig en eenzaam. Daarnaast heb ik geen motivatie om iets te doen in het leven.

    Iemand tips…… 😩

    3 reacties
    Reageren
    Anoniem

    Ik heb ook vaak last van huilbuilen uit het niets. Vroeger had ik daar geen last van nu is dit bijna wekelijks het geval.

    Reageren
    John (moderator)

    Vervelend voor je dat je in zo’n situatie zit. Ik zou je willen aanraden om het allemaal eens met je huisarts te bespreken. Ik denk dat je wat professionele hulp nodig hebt om weer uit die impasse te komen. En de huisarts kan je daarbij helpen

    Reageren
    John (moderator)
Reageer op: Ongelukkig
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.