Zoeken Vraag het forum

duizelig? hyperventilatie?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo,

    Sinds een tijdje slaap ik heel slecht, ik lig soms nachten wakker en val maar niet in slaap, komt ook een beetje doordat ik over van alles en nog wat ligt te piekeren s’nachts. Maar na slapeloze nachten ga ik gewoon verder met werken, maar dat doet wel erg veel met mij, word er moe van. Daarnaast voel ik me niet lekker in mijn vel, ben sinds kort verhuisd en heb nog moeite met mezelf te aarden. Mijn werk vind ik niet zo leuk meer, waardoor ik best veel aan mijn hoofd heb.
    Ik heb de laatste veel last van duizeligheid en voel me erg moe.
    Gisteren in de trein voelde ik me ineens heel naar, waarschijnlijk omdat ik ook slecht geslapen heb. En opeens ging mijn hart tekeer en begon ik te trillen en ging ik bijna van mijn stokje. Ook als ik in een ruimte ben met veel mensen dan word het erger. Lijkt mij dat het een paniekaanval was. Maar met mijn klachten vraag ik me af of ik last heb van hyperventilatie? of dat ik onbewust verkeerd adem. Want ik zou graag willen weten waar de duizeligheid vandaan komt. Ik heb namelijk al een bloedtest gedaan, daar kwam uit dat ik vit. d tekort kom en dat de klachten daaraan zou liggen. Maar inmiddels na 2 ampullen op te hebben, heb ik er nog steeds last van.
    Wie herkent zicht hierin of heeft enig idee dat ik een angststoornis heb of hyperventilatie?

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Paniekaanval en hyperventilatie zou heel goed kunnen.
    Je zou de test kunnen doen op:
    http://www.dokter.nl/index.php?option=com_hyperventilatietest

    Na 2 ampullen moet je echter ook niet verwachten dat alles meteen opgelost is.

    Reageren
Reageer op: duizelig? hyperventilatie?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.