- D.15 januari 2017 om 18:10
Hallo
Als ik op openbare plekken ben met mensen dan voel ik me gauw wankel op de benen licht in het hoofd etc. Krijg het ook een beetje benauwd. Thuis is het wankele wel weer weg en ben dan erg moe en beetje benauwd. Daarnaast rare pijnen op de borst. Heeft iemand hier ook last van?
3 reactiesReagerenJohn (moderator)
15 januari 2017 om 18:46Catootje21 januari 2017 om 08:28Je zou eens kunnen googlen op hsp. Dat wil zeggen dat je hooggevoelig bent. Op openbare plekken komen verschillende mensen, dus ook energieën samen. Dat kan je oppikken. Als je beter in je vel zit en je leert afschermen heb je er wel minder last van. Het lichamelijke stuk is ook belangrijk. Zorgen voor een stabiele bloedsuikerspiegel. Als die schommelt kan je energie ook wat eerder gaan zakken. Ook stoffen als magnesium en vitamine B kunnen helpen om beter in je vel te zitten. Vroeger kon ik ook minder hebben dan nu.
ReagerenD.24 januari 2017 om 23:40Dankjewel Catootje. Ik zal eens gaan googlen. Het is zeer opvallend dat het vaak met veel mensen is. Ik krijg teveel prikkels ofzo..
Ja ik heb wel vaker het idee dat mijn bloedsuiker wat schommelt.
Reageren


