- Lauren25 juni 2013 om 20:21
Hallo,
Ik ben nieuw hier, omdat ik niet meer weet hoe ik verder moet. Het begon 2 jaar geleden met pijn aan mijn arm. Toen dachten de doktoren dat ik een golfarm had. Hier werd ik voor ‘behandeld’ maar niks hielp. Met deze behandeling (infuus, spuiten enz) ben ik gestopt, omdat ze nu dachten aan een vorm van reuma of iets aan mijn spieren.
Nu, 2 jaar later, heb ik nog steeds last. Bovenop mijn arm is het gezwollen, ik laat soms dingen vallen zonder dat ik het doorheb, stijfheid in mijn vingers, last van mijn pols, vaak op een hele duidelijke plaats pijn, ook in de vingers. Sinds een tijdje heb ik overal pijn. Mijn rug en nek (ik heb een S-wervel maar weet niet of de pijn daar vanaf komt), en vooral in mijn benen en voeten. Smorgens heb ik zeker een half uur nodig voordat ik weer normaal kan lopen door de pijn. De eerste stappen doen heel veel pijn.
Ik hoop dat iemand hier nog een idee heeft wat het kan zijn.3 reactiesReagerenJohn (moderator)
25 juni 2013 om 20:24Even nog wat vragen:
Reageren
Hoe oud ben je?
Je schrijft S wervel. Ik neem aan dat je daarmee een s vormige wervelkolom bedoelt?Lauren25 juni 2013 om 20:26Ik ben 17 jaar. Ja dat bedoel ik
ReagerenJohn (moderator)
25 juni 2013 om 20:35Afhankelijk van de ernst van de scoliose (s vormige wervelkolom) kunnen je klachten inderdaad hierdoor worden veroorzaakt. Vraag de huisarts een verwijzing naar de orthopeed.
Reageren



