Zoeken Vraag het forum

Pijn borst

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • thombaan

    Hoi,

    Ik loop nu al 2 jaar met een constant gevoel van diep te moeten ademen om tot rust te komen. Dit gaat gepaard met pijn op de borst. Ik ben hier voor naar de dokter geweest. Deze zei dat het het syndroom van tietze was en dat ik vooral pijnstillers moest nemen. Ben toen naar een ademcoach en fysio geweest maar hier schoot ik niets mee op. Vervolgens ben ik langs een osteopaat geweest en deze heeft mijn borstbeen/kraakbeen flink behandeld. Zelfs met licht drukken deed het namelijk al pijn. Dit heeft hij zodanig opgelost dat als ik er nu op druk het geen pijn doet. Hij zei dat het geen syndroom van tietze was.

    De ademhaling is alleen hetzelfde gebleven. Telkens diep moeten ademen om een soort van verlossende teug te nemen waar ik weer eventjes 1 minuut verder kan en vervolgens komt die drang weer. Vooral als ik in bed lig heb ik vaak een benauwd gevoel waardoor het soms uren duurt voordat ik in slaap val.

    Afgelopen nacht werd ik wakker met een vreselijke pijn / steken op mijn borst, uitstralend van het midden naar rechts. Ik kon bijna niet bewegen en heb toen para+ibu ingenomen en weer in slaap gevallen en toen ik wakker werd was het een stuk minder. Als ik nu een bepaalde houding aanneem, bijvoorbeeld voorover buig of juist helemaal naar achteren strek dan steekt het nog steeds.

    (Op precies dezelfde plek voelde ik altijd al een steek als ik met bankdrukken mijn laatste zware rep doe en overeind kom)

    Er zit dus nog steeds iets niet goed daar. Nu wil ik eigenlijk wel een foto laten maken wat mij door alle behandelaars is afgeraden omdat er toch niets uit zou komen.

    Ik denk ik deel even mijn verhaal, misschien dat mensen het herkennen of kunnen reageren 🙂 bedankt.

Reageer op: Pijn borst
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.