Zoeken Vraag het forum

Chronische onvindbare beenklachten

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Ricardo

    Goedendag,

    Mijn naam is Ricardo Verbeek, 29jaar en chauffeur van beroep.

    Ik loop momenteel al een goede 3 jaar met constante pijn in mijn benen.
    Enorm zeurende pijn rondom knieschijven en veel zeurende/trekkende/verzuring in de boven beenspieren.
    Talloze mri/ct scans gehad, bloed onderzoeken, fysio’s, osteopaat & chiropractors. Ook steunzolen.
    Nergens wordt er een oorzaak of verlichting gevonden.

    Vooral in rust en gebogen knieën de meeste last.
    Maar lopen/fietsen gaat ook erg slecht. Zeker een uur na de activiteit.
    Momenteel ook het idee dat ik een steeds schever looppatroon krijg.

    Momenteel ben ik echt ten einde raad.
    Het heeft mij al enorm veel energie, tijd & geld gekost.

    Is er hier iemand die misschien de klachten herkent of echt een goed adres weet om de speurtocht door te zetten?

    Alvast enorm bedankt.

    7 reacties
    Reageren
    Suus

    Ik had gereageerd, maar blijkbaar mocht dat niet omdat ik iemand noemde waar een vriendin van mij over vertelde en je misschien contact mee op zou kunnen nemen.
    Kijk even op dat andere forum waar je ook je vraag had gesteld. Die vriendin heeft daar gereageerd met de naam van die therapeut. Jammer dat mensen elkaar hier niet mogen helpen….

    Reageren
    John (moderator)

    Daar is een reden voor. Commerciële links zij niet toegestaan omdat ondernemers/bedrijven daar misbruik van kunnen maken en het forum als reclame medium kunnen gebruiken.
    Bovendien zou er de indruk kunnen ontstaan, dat dokter.nl achter het bedrijf/instelling zou staan.

    Reageren
    Suus

    Mag ik dan vragen waarom mensen wel namen van artsen mogen noemen in topics? Dat gebeurt regelmatig en die opmerkingen worden niet verwijderd

    Reageren
    John (moderator)

    Als dat artsen zijn die vrijgevestigd zijn, dus een eigen zelfstandige praktijk hebben en niet verbonden aan een ziekenhuis, zou dat ook niet mogen. Doorgaans wordt ook daarnaar gekeken en waar nodig verwijderd

    Reageren
    Catootje

    Geen kant en klare oplossing. Als chauffeur lastig want al dat zitten. Als het met je wervelkolom te maken zou hebben. Er zijn bepaalde methoden die je wervelkolom kunnen rechtzetten. Zoals een atlascorrectie, geestelijke oprichting en EVC, energetische vertebraalcorrectie. Denk je verder ook aan de rol van voedingspatroon en tekorten aan voedingsstoffen? Toen ik problemen had met m’n schildklier, had ik ook pijn in m’n benen. Niet gezegd dat het bij jou zo is maar kunnen lichamelijke oorzaken zijn. Op alternatief gebied zijn er ook testmethoden, zoals een spiertest, waarmee je kan testen waar het euvel zit en wat jouw lichaam nodig heeft aan middelen of methoden.

    Reageren
    Catootje

    Denk je ook aan de rol van electro-magnetische velden? In een auto kan je toch al minder goed aarden en allerlei stralingsbronnen doen je lichaam ook geen goed en kunnen je energie naar beneden halen.

    Reageren
    Catootje

    Ik zit nog te denken aan je houding. of het daarmee te maken kan hebben. De hoogte van de stoel. Een bepaald kussen voor een betere houding.

    Reageren
Reageer op: Chronische onvindbare beenklachten
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.