Zoeken Vraag het forum

Pijn in borststreek, wat is het?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Winniedp

    Hallo allemaal,

    Ik ben een jongen van 17. Sinds 3 à 4 dagen heb ik last van pijn rond de linkerkant van mijn borstkas. De ene keer lijkt het rechts van mijn tepel te zitten en dan weer links. De pijn komt in periodes en kan zo weer voor een paar uur over zijn.

    Ik kan moeilijk zeggen hoe het voelt, maar het is erg vervelend. De pijn straalt uit tot halverwege mijn onderarm, oksels en het midden van de bovenkant op mijn rug.

    Ik heb mijn hartslag gevoeld maar die lijkt normaal te zijn.

    Ik maak me erg druk vooral om alles wat ik op internet lees over hartaanvallen enzo. Kan iemand me helpen? Want maak mezelf nu heel erg druk

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Dat heeft in ieder geval niets met je hart te maken. Ik denk eerder dat het de borstspier is. Ga met de klachten naar de huisarts

    Reageren
Reageer op: Pijn in borststreek, wat is het?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.