Zoeken Vraag het forum

Angst voor hartproblemen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Iftade

    Ik heb hier al vaker berichten geplaatst over het hebben van costochondritis (in maart vastgesteld).

    Ik blijf het dood eng vinden al die pijntjes op de borst. Maar ook zonder pijn de benauwdheid, onrustig gevoel op de borst is wat ik het engst vind.

    Er zijn wat onderzoeken gedaan voordat er costochondritis werd gesteld. 2 keer een ECG, uitgebreid bloedtest, D-Dimeer is gecontroleerd. Zelfs een echo van mijh onderbeen omdat deze een tijdje goed zeer deed.

    Bij elk huisarts bezoekje is ook altijd naar mijn longen geluisterd, mijn hart, bloeddruk en saturatie gemeten.

    Gelukkig is er in geen enkele test of meting iets afwijkends gezien.

    Maar ik ben toch heel bang dat ik bijvoorbeeld Angina Pectoris heb, puur omdat ik ook zonder steken op de borst een eng en onrsutig/benauwd gevoel heb op de borst.

    Wat is het verschil in symptomen van Angina Pectoris en Costochondritis? Qua aandoening ben ik bekend wat de verschillen zijn.

    2 reacties
    Reageren
    Suus

    Je zou even op Thuisarts.nl kunnen, dat is een betrouwbare site waar je informatie over vele aandoeningen kunt vinden

    Reageren
    John (moderator)

    De klachten die je hebt komen van de Kostochondritis en door hyperventileren van de angst en de spanningen.

    Reageren
Reageer op: Angst voor hartproblemen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.