Zoeken Vraag het forum

Na 5 artsen nog geen antwoord

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hey .

    Ik heb last van me rechter been .
    Ik heb dit al een jaar .
    Ik heb steken , tintelingen , zwaar gevoel in me been soms schiet me knie ook opslot .
    Ik ging naar de huisarts die zij sparaderen .
    Naar een specialist en heb me spat aderen weg laten spuiten met schuim . Helaas gingen de klachten niet over . Secentopinion gevraagd
    . Die blijkt ook goed te zijn . Ik weer terug naar de huis arts . Ik kreeg een vervangent arts . Die heeft me bloed laten prikken kijken op diabetis en me vitamine . Dit was ook goed . Toen weer terug naar me eigen huisarts die verzon ineens dat ik een hernia had . Naar de fisio geweest . Ook die kon niks vinden .
    Weer de vervangende huidarts gebeld die zij ga maar naar de neuroloog . Nu was ik gister bij de neuroloog die zij dat het geen hernia is en ook geen zenuwbeknelling zo als de vervangende arts dacht . De neuroloog dacht aan een slijmbeurs ontsteking en die heeft me door verwezen naar de orthopeed . Nu ben ik daar vanochtend geweest en die heeft eindelijk runtgefoto’s laten maken . Hier heb ik vedder niks over gehoord . Hij heeft me ook doorgestuurd voor een mri scan . Nu heb ik die echter pas 21 maart en krijg ik 1 april pas de uitslag . Ik slaap al 2 weken met tramadol . Hier ga ik maar nog even mee door helaas . De ortopheed heeft alleen gezegd dat het op de plek van me meniscus zit . Nu heb ik de vraag is er hier iemand die deze klachten herkent en wel al antwoord heb ?
    Ik ga gewoon zo goed mogelijk door met me werk en onze kleine man . Maar ik kan je zeggen dat ik aardig op raak ben vaak niet te genieten door de pijn . Dus mocht iemand daar nog een tip voor hebben die is ook heel erg welkom ?

Reageer op: Na 5 artsen nog geen antwoord
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.