- Ikke1 april 2025 om 20:31
Ik heb regelmatig harde ontlasting en vaak merk ik dat het zeer doet om naar het toilet te gaan. Soms heb ik wat bloed bij het afvegen. Minimaal. Maar laatste 3 dagen zie ik meer bloed en vraag mij af wat dit kan zijn.
8 reactiesReagerenIkke1 april 2025 om 20:33Foto
ReagerenIkke1 april 2025 om 20:34Foto 2
ReagerenJohn (moderator)
1 april 2025 om 20:59Dat kan door een aambei of een fissuur komen. En dat dan omdat je ontlasting hard is. Zorg dus dat je ontlasting zachter is. Ga naar de huisarts. die kan er een zalf voor voorschrijven ( voor de fissuur of de aambei)
ReagerenIkke1 april 2025 om 21:45Dank voor uw reactie. Ik heb zojuist de dokter een mail gestuurd. Ik ben altijd gelijk bang voor darmkanker als ik bloed zie. 🫣
ReagerenIkke4 april 2025 om 00:50Ik heb zalf gekregen en vezels.
Reageren
Nu merk ik met zalf als ik binnen in voel allemaal harde knobbels en het bloed gelijk licht. Zijn aambeien hard?John (moderator)
4 april 2025 om 10:39dan zouden er inwendige aambeien kunnen zijn. Maar dat is dan iets wat de arts zou moeten kunnen vaststellen. Welke zalf heb je gekregen?
ReagerenIkke5 april 2025 om 17:38Lidocaine vaseline en macrogol. Via een chat met de foto gehad van de huisarts.
ReagerenJohn (moderator)
5 april 2025 om 18:05Dan gaat de HA er ook vanuit dat het een inwendige aambei is. Zalf gebruiken en zorgen dat je ontlasting zacht blijft. Macrogol gebruiken en minimaal 2 liter water per dag drinken
Reageren


