Zoeken Vraag het forum

Zuurmeting slokdarm

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Joke

    In januari krijg ik een zuurmeting van mijn slokdarm. Ik heb heel veel last van zuurbranden en pijn borstbeen.
    Nu moet ik 4 dagen van tevoren stoppen met maagzuurremmers, dat gaat echt niet lukken, dan zo’n vreselijke last van zuurbranden. Heeft iemand hier ervaring mee. Kan ik ze doorslikken tot meting?

    1 reactie
    Reageren
    Suus

    Als je ze doorslikt, krijg je dus geen betrouwbare meting.
    Het is niet voor niks dat je vantevoren moet stoppen.
    Je zou je arts kunnen vragen of je die dagen iets anders zou mogen gebruiken, wat de meting niet beïnvloedt.
    Overleg dit echt met jou behandelend arts, wat bij iemand anders wel of niet mogelijk was, zegt niks over jou situatie!
    Je hebt kans dat het onderzoek wordt afgeblazen of overnieuw moet als je niet de “regels” niet opvolgt.

    Reageren
Reageer op: Zuurmeting slokdarm
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.