Zoeken Vraag het forum

Geen bacterie gevonden

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Jesper

    Klachtenbeeld:

    Boeren bij alles (drinken, eten) maar ook lege maag
    Soms keelpijn
    Soms kriebel achterin keel
    Soms bittere smaak
    Soms het gevoel dat ik heel veel speeksel weg moet slikken
    Slokdarm/Maag gevoeliger voor koude en warme dranken

    KNO arts heeft in de keel gekeken: Niets aan de hand.
    5 weken intensief maagzuurremmers: Niet geholpen.
    Helicobacter Pylori test: Zojuist de uitslag van de assistent gehoord: Nee hoor, er is geen bacterie gevonden.

    Wat nu? Hoe nu verder? In principe kan ik gewoon met mijn klachten leven, ik ben alleen bang dat er door maagzuur er een slokdarm ontsteking komt. Maar aangezien de maagzuurremmer test ook niet heeft gewerkt, is het dan wel maagzuur?

    Ik heb alle maagklachten al doorlopen. Bij het meeste heb je toch iets van pijn of een verstopt gevoel of eten dat terugkomt, als ik de symptomen bekijk. Geen van dat alles heb ik.

    Iemand enig idee wat nog meer overmatig boeren en incidenteel keelklachten kan veroorzaken?

    6 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Heb je wellicht veel stress of spanningen?

    Reageren
    Jesper

    Jazeker, maar keelpijn en boeren kunnen niet door stress ontstaan lijkt me…

    Reageren
    John (moderator)

    ^ Nee, ik ben Jesper. Ik ben niet 45! Ik ben 34. En het verhaal hierboven over calproteine is niet van mij. Maar ik slikte Famotidine. Dat is een H2 blocker

    “Voor een betrouwbaar resultaat van de test dient u antibiotica vier weken, protonpompremmers (bijv. Omeprazol, Pantoprazol) twee weken en H2-receptorantagonisten (bijv. ranitidine, cimetidine) één dag voor het uitvoeren van het onderzoek te stoppen. Overleg dit altijd met uw huisarts.”

    Woensdagavond had ik het voor het laatst ingenomen. Vrijdagochtend was de ontlasting er en dat heb ik voor de test ingeleverd. Dus dat is meer dan 1 dag tevoren dat ik was gestopt. Ik had dit idd ook al uitgezocht, omdat ik de huisarts niet vertrouw.

    Reageren
    John (moderator)

    Heb even wat dingen gecorrigeerd. Blijkbaar ging er iets mis…

    Maar de klachten kunnen wel degelijk door stress/spanningen en hyperventilatie worden veroorzaakt.

    Reageren
    Jesper

    Ik heb even met de huisartsassistente overlegd. Ik ga eerst naar een logopedist. Stond sowieso voor volgende week een afspraak gepland. Ben benieuwd. Daarna als dat niets uithaalt terug naar de huisarts. Dan wordt het MDL verwacht ik, maar ik zie de bui al hangen, dat ook daar niets uit gaat komen. Op zich kan ik hier prima mee leven, alleen wil ik niet dat ik ineens een gaatje in mijn maag krijg of een slokdarmontsteking en al. Ik probeer dus complicaties te voorkomen.

    Reageren
    John (moderator)
Reageer op: Geen bacterie gevonden
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.