Zoeken Vraag het forum

opgeblazen gevoel en geen eetlust

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • cheverines

    Ben een man van 72 jaar en heb sinds februari een opgeblazen gevoel boven de navel en weinig eetlust, soms misselijk. Snel vol.

    Nu had ik een kuur in maart voor een blaasonsteking van 14 dagen. Klachten waren weg. Maar nu na een maand is alles weer terug gekomen. Ik heb al maagzuurremmers. Die zijn nu verhoogd door huisarts, maar wil mij niet doorsturen naar een mdl arts. Normaal heb ik altijd lekkere trek en energie en nu niets meer. Ik maak mij er druk om. Wie herkent zich hierin?

    2 reacties
    Reageren
    Catootje

    Antibiotica verstoren je darmflora en zorgen voor verlies aan vitaminen en mineralen. Maagzuurremmers zorgen ook voor verlies aan voedingsstoffen. Om te herstellen kunnen probiotica en wat voedingssupplementen ondersteunend werken. Advies hierover bij de betere vitaminezaak.

    Reageren
    cheverines

    Dank voor je reactie Catootje, na een maand weer de zelfde klachten?  Zou je dan die klachten niet meteen na de antibiotica kuur krijgen.

    Ik slik al vitamines oa B12, magnesium etc.

    Reageren
Reageer op: opgeblazen gevoel en geen eetlust
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.