Zoeken Vraag het forum

Druk op de borst door maagprobleem?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo,

    ik heb al gedurende langere tijd last van een drukkende pijn op mijn borst (vooral links), een benauwd gevoel en duizeligheid. Ben al uitgebreid onderzocht op hartproblemen maar hierbij kwam nooit iets naar voren. Nu kan ik de klachten vooral opwekken door voorover te bukken, ik krijg dan een heel benauwd en drukkend gevoel. Ook wanneer ik een trap oploop krijg ik dit gevoel. Ik verder geen buikpijn, misselijkheid of iets dergelijks en eten gaat ook goed. Zou dit toch een maagprobleem kunnen zijn? Iemand een soortgelijke ervaring?

    Alvast bedankt!

    4 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Maag klachten zou kunnen. Maar doe ook eens even de test op:  http://www.dokter.nl/zelftesten/hyperventilatietest/

    Reageren
    Anoniem

    Bedankt voor uw reactie. Ik heb al ademhalingstherapie gehad en voor mijn gevoel heb ik een rustige buikademhaling. Dus benauwdheid en druk op de borst kunnen ook van de maag afkomen zonder de typische klachten die hierbij horen? Zou het verstandig zijn een verwijzing voor een maagonderzoek aan te vragen? Of beter eerst eens met een internist gaan praten?

    Reageren
    John (moderator)

    Je zou een verwijzing voor de internist kunnen vragen. Het zou ook een middenrifbreukje kunnen zijn

    Reageren
    Catootje

    De klachten kunnen soms samenhangen met bepaalde tekorten, onder andere magnesium, vitamine D en B/B12. Een gezond voedingspatroon, met zo min mogelijk geraffineerde suikers is sowieso belangrijk.

    Reageren
Reageer op: Druk op de borst door maagprobleem?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.