- Myrna13 december 2024 om 18:28
Onze dochter is vorige week (nota bene in het ziekenhuis) gevallen. We hebben er toen niks over gezegd maar ze liep wel mank en had veel pijn bij de val aan haar knie.
Ze loopt nu (7 dagen later) nog steeds mank maar praat niet over pijn. Haar voetje draait ze ook naar binnen als ze loopt. Ik mag overal op duwen en trekken aan haar been en ze kan gewoon springen. Weliswaar allemaal wat mank maar ze klaagt niet.
Moet ik hiermee naar de dokter? Feit dat het nu al 7 dagen duurt baart me zorgen.6 reactiesReagerenMyrna13 december 2024 om 18:29Ze is overigens net 3 jaar en kan moeilijk praten dus het is lastig vragen wat er aan de hand is
ReagerenJohn (moderator)
13 december 2024 om 18:42Ik zou er toch wel even mee naar de dokter gaan
ReagerenSuus13 december 2024 om 20:03Niet aanvallend of onaardig bedoeld, maar ik begrijp werkelijk niet dat je, ipv door de week je huisarts om advies te vragen, op vrijdagavond een forum raadpleegt.
Reageren
Als het om jezelf zou gaan, ok, maar als het om een kind gaat, bel je toch gewoon je huisarts even……..Myrna14 december 2024 om 15:31Ik begrijp je reactie Suus maar vaak zit er een voorgeschiedenis aan bepaalde handelingen.
Reageren
Ik heb met dit dochtertje al heel vaak bij de huisarts gezeten (ivm benauwdheid) en nooit erg serieus genomen. Hierdoor heb ik een slechtere relatie met mijn huisarts en durf ik niet snel een afspraak te maken. In dit geval was het ook niet levens bedreigend en maakte ik me niet enorme zorgen: ze loopt immers dus wachtte ik het af.
Echter haalde ik ze gisteren (vrijdag) op bij het kdv en uitte de leidsters ook hun zorgen over haar beentje. Hierdoor begon ik me ook meer zorgen te maken. Gezien het vrijdag avond was vroeg ik hier wat raad wat jullie zouden doen. Als het vrijdagochtend geweest was had ik zeker gebeld na het gesprek met haar leidsters. Ik heb toch besloten tot maandag te wachten.Joep29 juli 2025 om 11:34Hoi, hoe is dit afgelopen? Hier hetzelfde probleem met mijn jongen
ReagerenAlyssa29 juli 2025 om 13:09Zou je niet beter even met je zoon naar de huisarts kunnen gaan, ipv afgaan hoe het met de dochter van mevrouw is afgelopen?
Reageren
Wat er bij haar al dan niet aan de hand was, zegt niks over jou zoon……


