Zoeken Vraag het forum

Erge hoofdpijn na het wakker worden

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Daan

    Hallo allemaal,

    Ik heb hier al jaren last van, maar niet vaak. Soms als ik wakker word heb ik last van een erge hoofdpijn en soms ook misselijkheid. Het zit vooral in mijn nek en achterin mijn hoofd.

    Daarnaast voel ik mij daardoor erg suf, maar als ik weer in slaap val en daarna wakker word is het nog veel erg geworden. Als ik opsta, dan gaat het na een halfuur tot een uurtje weer weg.

    Erg lang blijf ik niet altijd slapen, ik zie er ook geen verband in. De ene keer slaap ik 8 uur de ander keer 10 uur, maar deze hoofdpijn komt willekeurig lijkt wel.

    Stress heb ik de laatste tijd niet, daar heb ik pilletjes voor. Zou ik verkeerd liggen in mijn slaap? Of zou het ergens anders aan liggen?

    Ik ben benieuwd naar de reacties

    Groetjes Daan

    1 reactie
    Reageren
    brenda

    laat je eens nakijken door een Chiropractor, misschien zit er iets in je nek niet helemaal lekker, waardoor je hoofdpijn krijgt.
    Een ander kussen kan ook helpen, maar ga, als dat niet helpt echt eens naar de Chiropractor.
    Succes, Brenda

    Reageren
Reageer op: Erge hoofdpijn na het wakker worden
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.