- Spanning31 januari 2017 om 19:07
Sinds ik 4 jaar geleden ben overgegaan van lenzen naar een bril heb ik regelmatig spanningshoofdpijn. Naast deze spanningshoofdpijn ben ik dan ook vrij moe.
Bril schijnt goed te zijn, diverse malen bij de opticien geweest, zelfs nog naar het oogziekenhuis te Haarlem geweest maar zonder resultaat.
Vandaag naar de bios geweest en na de bios begon de spanningshoofdpijn op te spelen, ben nu vrij moe en kan zo in slaap vallen. Wel heb ik een rare tik en dat is dat ik met mijn mond soms links en rechts beweeg (heel raar maar dit gebeurd automatisch) kan dit er heel misschien iets mee te maken hebben ? Ik tandenknars overigens niet.
2 reactiesReageren.1 februari 2017 om 15:11Niemand ?
ReagerenJohn (moderator)
1 februari 2017 om 15:16Heb je al geprobeerd om weer een tijdje lezen te dragen om te kijken of het ook door de bril veroorzaakt wordt? Heb je misschien veel stress of spanningen? Heb je een varifocale bril of multifocale bril? Gebruik je veel schermpjes/schermen?
Reageren


