- harry758 januari 2012 om 18:53
Beste mensen,
Ik heb een probleem waar ik al 15 jaar mee kamp. Het begon eind negentiger jaren.
het was of er iets knapte in mijn nek. Een spier of iets anders, ik weet het niet precies.
Vanaf dat moment voelt het alsof de rechterzijde van mijn hoofd voortdurend onder spanning staat en er aan de linkerzijde van mijn hoofd een functie is uitgevallen. Alles wat vroeger vanzelf ging, zoals bv lopen, een glas oppakken of denken, daar heb ik nu heel veel moeite mee. Het is alsof er signalen zijn afgesloten van mijn hersenen naar de rest van mijn lichaam. Op slechte dagen heb ik geen controle over de linkerkant van mijn lichaam. ( oppakken van een glas drinken, lopen enz. )Even ontspannen gaat niet meer. Ik leef al 15 jaar met die enorme spanning aan de rechterzijde van mijn hoofd. Ik kan hierdoor niet meer verfijnd nadenken en visualiseren. Mijn hersenen willen wel maar alles blokkeert. Dit kost enorm veel energie. Het is om gek van te worden.
Ik ben al ontelbare keren onderzocht door doktoren maar tot op heden is er nog geen diagnose gesteld. Ik weet nog steeds niet wat het is en kan er dus ook niets tegen doen.
Ik hoop dat er iemand is die deze symptomen herkend van zichzelf of van iemand anders waarbij wel een diagnose is gesteld en ik dan hopelijk een stapje dichter bij de oplossing van mijn probleem ben.
Harry
5 reactiesReagerenbrenda A8 januari 2012 om 21:00als er neurologische onderzoeken hebben plaatsgevonden en geen oorzaak is gevonden, dan zou je nog kunnen overwegen om naar een chiropractor te gaan en eens te laten kijken naar de stand van je nekwervels, ook daar vandaan kun je vreemde klachten krijgen.
Reageren
groetjes, Brendaharry759 januari 2012 om 17:50Dank voor de reactie.
Reageren
Ik heb inderdaad al vele onderzoeken gehad,waaronder bezoeken bij de neuroloog.
Naar de chiropractor ben ik nooit geweest dus dat zou ik nog eens kunnen proberen.brenda A9 januari 2012 om 18:49succes. ik ben benieuwd, laat je het weten?
Reageren
kijk bij je verzekering welke je vergoed krijgt.
groetjes, Brendaharry7511 januari 2012 om 13:17Met die steeds veranderende ziekenfondsverzekeringen zal ik dat eerst even moeten uitzoeken inderdaad.
Reageren
Als ik uitbehandeld ben zal ik de de resultaten doorgeven.
Dank voor de moeite.Mickz16 mei 2017 om 13:50En hoe zijn de resultaten tot nu toe? Mogelijk is dit interessant voor anderen met soortgelijke problemen.
Zelf heb ik een soort kramp/druk op mijn hoofd (rechts voor) waarmee ik ook diverse cognitieve functies ben kwijtgeraakt. Visualiseren, inlevingsvermogen, plannen & vooruitdenken, beslissingen maken, etc. MRI & artsen hebben niets kunnen vinden. Wel is er gegokt op ADHD (terwijl ik zelf eerder aan PTSD overgegaan in OCD/depressie dacht). De medicijnen welke ik voor ADHD kreeg hebben er alleen maar een geheugenprobleem bij gecreëerd en de bestaande problemen groter gemaakt. De laatste paar jaar gaat alles heel moeizaam en helaas weinig vooruit gekomen. Ben er inmiddels aan gewend dat bijna alles wat ik doe fout gaat.
Reageren


