Zoeken Vraag het forum

Zorgen op hart

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Sofia

    Ik heb elke dag bang om dingen te doen. Om te bewegen, sporten,ect. Ik ook al even last van mijn hart (dat denk ik toch). Ik maag klachten (meteen boeren nadat ik iets gegeten heb), pijn aan mijn linker arm, soms steken on mijn mijn linker borst die naar mijn zij uitstralen, pijn in de mijn kaken, hoofdpijn, pijn onder borstbeen. Ik ben al door verschillende huisartsen gecontroleerd maar niemand vindt iets. Heb cardiologische test gedaan maar ze vinden niks. Ik wil ze wel geloven en dat doe ik meestal 2 dagen. Maar ik blijf bang hebben omdat ik dit allemaal blijf voelen. Moet ik mij zorgen maken?

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Ik denk dat het goed zou zijn om naar een psycholoog te gaan voor je angsten. De klachten lijken toch meer op hyperventilatie klachten door angst en spanningen.

    Reageren
Reageer op: Zorgen op hart
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.