Zoeken Vraag het forum

Pijnlijke Achilles/Peroneus? Pees-/Aanhechting

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Niese

    Hoi, een vraagje. Ik heb pas geleden weer een mri scan gehad voor mijn voet omdat ik maar last blijft houden van mijn peroneus/achillespees.

    In februari ben ik geopereerd geworden omdat ik luxerende peroneuspezen had, deze zijn opnieuw terug gezet op de juiste plaats , periode gehad van niet belasten, erna loopgips, fysiotherapie etc. Uiteindelijk had ik in mei/juni weer opnieuw last, opnieuw een echo moeten laten maken, daar kwam uit dat ik een ontsteking had zitten (synoviale verbreding.
    Ik hoor graag wat ze hier mee zullen bedoelen, mocht iemand hier ‘kennis’ van hebben.

    Althans heb ik nu nog steeds last van een behoorlijke pijnlijke achterkant, als ik gewone schoenen aan heb, voel ik met elke stap die ik zet met afzetten een vervelende aanwezige pijn aan de achterkant van m’n enkel, dat is niets verminderd maar alleen maar erger geworden. Ook zit daar nu een hele harde verdikking/bult die niet in te duwen is (op de foto’s is het een beetje te zien). Op die verdikking kan ik overigens al helemaal niet duwen want dat is nog veel pijnlijker.

    Iemand al eens zo iets soortgelijks gehad/gezien? Wat was het uiteindelijk bij jullie en hoe is het uiteindelijk opgelost geworden bij jullie?
    Het is iniedergeval behoorlijk pijnlijk.

    Ik hoor het graag!

Reageer op: Pijnlijke Achilles/Peroneus? Pees-/Aanhechting
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.