Zoeken Vraag het forum

Peesontsteking?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Wen

    Ik ben een danser en dansdocent. Deze maand drukke maand met veel wedstrijden en uitvoeringen. Maandagavond lesgeven en daarna zelf getraind (ook veel sprongen geoefend). Daarna naar bed gegaan. Volgende ochtend (dinsdag) stond ik op en had ik ineens een stekende pijn rond de plek van m’n middenvoetsbeentje. Tijdens ’t lopen en als ik m’n tenen naar me toe trek. Als ik rond die plek druk doet ’t ook pijn. Ging woensdagochtend maar gelijk naar de dokter omdat ik nog zoveel moet dansen komende weken. Je ziet verder niks geks aan de voet. Hij zei peesontsteking. Zalfje en pilletjes mee. Ondertussen is ’t zaterdag maar twijfel aan wat de dokter heeft gezegd. 1. Omdat de pijn nog niet minder is / alleen maar erger word. En 2. De vragen die hij aan me stelde en mijn antwoorden kloppen niet met de oorzaken of kenmerken van een peesontsteking. Hij vroeg bijv. Wordt ’t naarmate de dag vordert minder? Nee. Juist erger. Wat voor schoenen draag je? Altijd wisselend, wel goede sneakers en met dansen ook een stevige dans sneaker. Ben niet in de afgelopen periode gewisseld van schoen of iets dergelijks. Hij zei dat ik ’t 2 weken moest aankijken en als ’t dan nog niet weg was terugkomen.. Nu heb ik dus al paar dagen rust genomen maar wel gewoon blijven lopen. Maar ’t wordt nog echt niet minder, eerder alleen maar erger. Wat denken jullie? Twijfel zo snel omdat ik namelijk zsm weer moet en wil kunnen dansen, maar ben bang dat hij een verkeerde diagnose heeft gesteld.

    4 reacties
    Reageren
    Wen

    Ohja, soms knakt ’t ook rond m’n middenvoetsbeentje als ik loop

    Reageren
    John (moderator)

    hij zei 2 weken en je verwacht dat het binnen 3 dagen over is… ik zou er toch maar rekening mee houden, dat het nog even gaat duren. Je zou naar een fysiotherapeut kunnen gaan.

    Reageren
    Wen

    Nee dat verwacht ik niet. Maar gezien het feit dat mijn dokter al wel eens vaker verkeerde diagnoses heeft gesteld en wel laks is.. Probeer ik toch vast verder te kijken gezien ’t feit dat ’t alleen maar erger wordt en ik zsm weer moet kunnen dansen.

    Reageren
    John (moderator)

    Ga eens naar een fysio en laat ernaar kijken

    Reageren
Reageer op: Peesontsteking?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.