- Floris200115 juni 2017 om 20:54
Hallo,
Ik heb heel erg last aan mijn voet.Ik ging voetballen en ik trapte tegen de bal aan met de buitenkant van mij voet en iemand anders trapte tegen de andere kant van de bal.Dus 1bal midden in En 1voet voor de bal en 1 achter de bal. Maar hij trapte de bal zo hard dat de buitenkant van mijj voet ongelofelijk veel pijn deed. Kan iemand mij helpen?
11 reactiesReagerenJohn (moderator)
15 juni 2017 om 21:22Misschien een enkelband verrekt. Ga naar de huisarts en laat ernaar kijken
ReagerenJoshua6 juli 2017 om 07:38- Ik heb daar super veel pijn ook als ik er niet op loop het doet steeds pijn
Olivia9 juli 2017 om 21:06Hallo ik ben Olivia,
ik heb vaak last van mijn voet
mijn voet is al een keer gekneusd geweest . Dat gebeurde bij de gym.
En toen moest ik eerst naar de huisarts en toen moest ik een foto laten maken in het ziekenhuis.
Wat MOET IK DOEN
HELP
ReagerenOlivia9 juli 2017 om 21:10Hallo ik ben Olivia ,Â
ik ben vaak misselijk vandaag ook het voelde of ik moes spugen . Nu gaat het weer beter . Maar wat moet ik nauw doen
HELP
ReagerenJohn (moderator)
9 juli 2017 om 23:30Als je er geen last meer van hebt, moet je niks doen.
ReagerenOlivia10 juli 2017 om 19:57hoi , ik ben Olivia .Â
Ik heb tijdens de gym op school ,
vaak pijn aan mijn voet , maar soms tintels hij ook .
???
ReagerenJohn (moderator)
10 juli 2017 om 20:37Moeilijk om daar zo zonder enig onderzoek iets over te zeggen. Ga eens met de klachten naar de huisarts.
ReagerenOlivia24 juli 2017 om 22:09hoi ik ben Olivia
ik heb mijn voet al een keer gekneusd bij de gym en soms heb ik er nog last van want dan als ik er op sta dan doet dat best veel pijn en het is echt heel vervelend maar dan heb ik het vaak tijdens de  gym
ReagerenJohn (moderator)
24 juli 2017 om 22:15Ga dan eens naar de huisarts en laat ernaar kijken
ReagerenOlivia25 juli 2017 om 06:50Hoi ik ben olivia
Vaak s’avonds heb ik hoofdpijn en ben ik er misselijk ik had het gisteren ook ik ben toen maar op de bank gaan liggen
Help help
ReagerenJohn (moderator)
25 juli 2017 om 09:22Als de klachten blijven aanhouden, ga dan eens naar de huisarts.
Reageren


