Zoeken Vraag het forum

Pil vergeten dag 1 week 2

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • anoniem

    Hallo,

    Ik ben met mijn pil begonnen op vrijdag. (dag 1). Op woensdag heb ik seks gehad, dit is dan dag 6. Op vrijdagochtend ben ik de pil vergeten. Dit is om precies te zijn dag 1 in week 2. Oftewel de 8ste dag.

    In mijn bijsluiter staat dat ik me nu dus geen zorgen hoef te maken, en dat ik gewoon nog veilig ben. Maar aangezien het zo kort na de eerste week is, maar ik me toch een beetje zorgen.

    Is er iemand die me hier raad over kan geven?

    dank jullie wel,

    1 reactie
    Reageren
    malsamkreda

    Hallo,

    Toen ik begon met de pil had ik hetzelfde probleem, maar je hoeft je iid geen zorgen te maken.
    De pil werkt nog 2 dagen nadat je hem hebt ingemomen, daarom duurt het ook minimaal 2 dagen na je laatste pil, voordat je ongesteld wordt.

    Ik heb inmiddels na 2 jaar de pil, gekozen om een mirena in mijn baarmoeder te laten zetten, Aangezien ik de pil regelmatig vergat en het soms erg spannend werd.

    Veel succes!

    Reageren
Reageer op: Pil vergeten dag 1 week 2
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.