Zoeken Vraag het forum

Pijn boven de ogen en misselijk

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anne

    Miss heel raar ofzo, maar ik dacht mis weten jullie het..

    Ik zit al dik een week thuis voor een griepje, eerst heel erg hoesten en koorst.
    Dat hoesten is nu wel weg, maar ik heb nu heel erg last van me hoofd, precies boven me ogen, het doet geen pijn maar het voelt niet lekker aan.
    Daarbij heb ik ook steeds een misselijk gevoel, en als ik dan loop heb ik het gevoel dat ik een beetje zweverig ben..

    Jullie miss een idee?

    gr Anne

    9 reacties
    Reageren
    brenda A

    buig eens naar voren, hoofd naar beneden, last?
    misschien lichte Voorhoofdholtsontsteking?
    Brenda

    Reageren
    Anne

    Jaa dat heb ik al gedaan, maar dat doet geen zeer ofzo, heb namelijk al vaker daar last van gehad..

    Reageren
    Jan

    Het lijkt er toch op dat de sinussen een beetje in de war zijn.

    Reageren
    Jan

    Boven en naast de neus bevinden zich holle ruimten in het hoofd, de zgn. neusbijholten, die in directe verbinding staan met de neusholte. De twee voorhoofdsholten, gelegen boven de ogen, en de twee kaakholten die zich achter de wangen bevinden, zijn het meest bekend. Minder bekend, maar zeker zo belangrijk, zijn de holten in het zeefbeen. Deze zgn. zeefbeenholten bestaan uit een systeem van vele kleine holten en bevinden zich aan beide kanten tussen de neusholte en de oogkas. De kaakholten en de voorhoofdsholten staan via dit zeefbeen met de neus in verbinding. Als laatste holte kennen we nog de wiggebeensholte, ver achterboven in de neus.

    Lees verder op de wesbite van de Keel, neus en oorartsen:

    http://www.kno.nl/voorlichting/bijholten.php

    Reageren
    Jan

    Een neus- en bijholteontsteking begint meestal met een gewone verkoudheid: een lopende, snotterige of verstopte neus, niezen, niet goed kunnen ruiken of ruiken van een onaangename geur. Het snot kan waterig, geel of groen worden, soms met wat sporen bloed. Snot dat naar achter in uw keel lekt leidt soms tot (nachtelijk) hoesten. In de bovenkaak het aangezicht of het voorhoofd voelt u druk of pijn. Vooral boven de wortels van de bovenste tanden en kiezen kan het gevoelig zijn. Kauwen of voorover bukken kan de pijn opwekken of verergeren. Meestal zit de ontsteking maar aan één kant, soms met zwelling van een wang. De andere kant geeft dan geen klachten. Een neus- en bijholte-ontsteking kan met koorts gepaard gaan.

    Lees verder in de folder van het Nederlands Huisartsen genootschap:

    http://nhg.artsennet.nl/kenniscentrum/k_voorlichting/NHGPatientenbrieven/NHGPatientenbrief/PBR8c.htm

    Reageren
    anne

    ik had een paar jaar geleden, 6 keer per jaar bij of voorholte onstekingen
    Dus k ken het maar bedankt! maar dit lijkt er niet op…

    Reageren
    pinkie

    Klinkt als migraine

    Ik heb helaas hetzelfde…pijn achter de ogen en als het erger word word ik er misselijk bij.
    Op den duur trekt de pijn door naar achter.
    Net of er iemand achter je staat en aan draadjes trekt die in verbinding staan met je ogen..heel vervelend en vermoeiend!!

    Reageren
Reageer op: Pijn boven de ogen en misselijk
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.