- Anoniem10 september 2016 om 10:23
Hallo ik had hier all eerder een topic geplaats , ik heb een week terug op 3sep mijn “menstruatie” ontvangen. Normaalijks bloed ik 5 dagen veel en helder rood bloed altijd om de uur nieuwe maandverband. maar sinds ik het onveilig heb gedaan met mijn vriend twijfel ik , ik heb 3 dagen zwart tot grijs bloed gebloed en bloede om de 5 uurtjes paar drupjes zwart/grijs bloed , we hebben het 2x onveilig gedaan en hijs 2 x klaargekomen in me… Eerste keer bij de seks had ik binnen 72uur de MAP netjes ingenomen. tweede keer wou ik de map innemen maar zag een lichte bloeding tot bruin bloed, later in de avond uren bloede ik nog steeds kleine beetjes zwart tot grijs bruin achtig bloed. Toen werd er mij verteld dat ik dan niet de map in hoef te nemen als ik bloede
En maak me best zorgen kan dit door de map komen of is er mogelijkheid van toch een zwangerschap ? Want heb nog nooit zulke kleuren bloed uit mij zien komen en ik heb ook best last van licht in m’n hoofd voelen. Jeuk aan de uiteinde van m’n vagina en bij m’n anus , ik weet dat m’n vriend en ik geen soa’s beide hebben en zie wel puistjes maar geen wratten voor de rest heb ik alleen daar last van en geen brandige gevoel bij het plassen of rare kleuren urine of afscheiding , en ik ben wel beetje bang om een test te gaan doen bij de huisarts want ik ben niet toe aan een zwangerschap dus wil het laten weghalen ,3 reactiesReagerenJohn (moderator)
10 september 2016 om 10:33Dat kan inderdaad door de map komen.
Reageren
Wanneer heb je de onveilge seks gehad?Anoniem10 september 2016 om 11:19Hi, laatste keer onveilig sex was 1 september en ik kreeg 3 sep tm 6 m’n bloeding
ReagerenJohn (moderator)
10 september 2016 om 11:40De donkere afscheiding, zal nog wat oud bloed van de bloeding zijn dat er nu uitkomt.
Reageren
Specialisme
Zwangerschap
Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.
Na onveilig seks zwart tot donkergrijs bloed? HELP
- Door Anoniem
- 10 september 2016 om 08:23
Beheerd door
Peter (huisarts)- 3 reactiesReageren
Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?
Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.Medische hulp
Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?
Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties