- Anoniemm.10 maart 2013 om 12:45
Hallo,
ik ben een meid van 19 jaar.
graag willen mijn vriend en ik al een kindje.
ik dacht dat je 14 dagen voor je menstruatie vruchtbaar bent.
graag willen mijn vriend en ik dit proberen.
maarr.. hoe komen we erachter wanneer ik dan zwanger zou zijn? en hoevaal zouden we dat dan in een week moeten proberen?
ik wil ontzettend graag een kindje met hem alleen 1 probleem; mijn moeder.
mijn moeder heeft altijd gezegt dat als ik zwanger zou raken terwijl ik nog op school zat ze mij het huis uit zou zetten.
mijn vriend en ik zijn erg druk op zoek dus naar een appartmentje.
alleen dat zal niet 1,2,3 lukken.
we hebben het ‘proberen’ nu een maand verzet zodat ik niet teveel stress zou hebben met de thuissituatie en het zoeken naar een huisje.
we hebben helaas nog niks gevonden, maar wil zo graag een kindje en was niet van plan om het Nog een Keer uit te stellen.
ik ben ongeveer tussen 27 en 31 maart vruchtbaar en wij willen het dan gaan proberen.
mijn vraag is na hoeveel weken/maanden je merkt dat je zwanger bent, en echt een buik krijgt en kans hebt op overgeven. zodat ik ongeveer weet hoelang ik nog heb om mijn moeder hierop voor te bereiden en een woning te zoeken.hopelijk reageren jullie hierop.
alvast bedankt!
9 reactiesReagerenAnoniem10 maart 2013 om 13:06Het is geen antwoord op je vragen, maar hoe gaan jullie dit kindje financieel onderhouden? Heb je enig idee wat een kindje kost?!
ReagerenSuus10 maart 2013 om 13:16Zorg wat mij betreft dat je goed weet waar je aan begint. Wist je dat je foliumzuur moet slikken bijvoorbeeld?
Lees:
Reageren
http://thuisarts.nl/zwangerschap/ik-ben-zwanger-0Famke10 maart 2013 om 13:21Oh, en hoe lang kennen jullie elkaar al? Ga eerst eens een jaartje of wat samenwonen. Pfff, een kindje. Besef je eigenlijk wel waar je het over hebt?! En hoe denk je dat jouw kindje zich straks gaat voelen in een stress-baarmoeder? Ik vind het ronduit een egoïstisch idee.
Famke
ReagerenAnoniem10 maart 2013 om 13:26Lees ook:
Broedse gevoelens
http://www.dokter.nl/forum/Zwanger-worden/313234-broedse-gevoelens.html#330357Jong moeder willen worden
http://www.dokter.nl/forum/Zwanger-worden/2112-Jong-moeder-willen-worden.html22 jaar en wil graag een kindje
http://www.dokter.nl/forum/Zwanger-worden/193584-22-jaar-en-wil-graag-een-kind.htmlHeel graag zwanger worden, 20 jaar
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Zwanger-worden/9551-heel-graag-zwanger-worden/Page-2.htmlanoniemm12 maart 2013 om 12:18Een vriendin van mij was ook 19 toen ze zwanger raakte en slikte geen foliumzuur. Toch is het kindje helemaal gezond. Terwijl zij leefde in een stressituatie. Ze woont nog bij haar ouders en de vader van het kind heeft haar verlaten. Zij heeft een uitkering en kan daar gewoon haar kindje mee onderhouden. Mijn vriend en ik hebben binnenkort een huisje dus zie geen probleem. Duurt sowieso 9 maanden voordat het kindje er is.
Reageren
Ik had wel wat aardigere reacties verwacht dan dit..Emmeke12 maart 2013 om 12:40Hai, om wat antwoorden op je vragen te geven:
Reageren
Je bent het meest vruchtbaar rond je eisprong. Klik deze link even aan en lees rustig de informatie http://www.predictor.nl/zwanger-worden/wanneer-ben-ik-vruchtbaar/ Dan kun je zelf berekenen wanneer jullie het zouden ‘moeten’ doen om zwanger te raken http://www.predictor.nl/zwanger-worden/online-biologische-klok/
Zelf kwam ik erachter dat ik zwanger was omdat mijn broekriem ineens te strak zat, terwijl ik niet meer of anders was gaan eten. Ik was niet misselijk en mijn cyclus hield ik al helemaal niet bij, dus na een test was ik eigenlijk best verrast, en blij. Om erachter te komen hoe lang ik zwanger was, heb ik een echo laten maken. Bleek bijna 7 weken. Toen pas foliumzuur geslikt en op mijn vrijdagavond borreluurtje met vriendinnen geen alcohol meer maar water gedronken. Pas vanaf de derde maand was ik elke ochtend kotsmisselijk. Dit heeft ruim 8 weken geduurd. Daarna totaal geen klachten meer gehad. Een beetje buikje kreeg ik ook met 3 maanden. Pas met 4 maanden was het wel goed zichtbaar. Ik moet er wel bij zeggen dat ik samenwoonde en wij beiden een zelfstandige baan hadden (en nog hebben). Denk er ook aan dat je sommige kazen beter niet kunt eten tijdens je zwangerschap. Inmiddels is onze dochter al weer 12 en kerngezond, ondanks dat wij de eerste 8 weken van de zwangerschap redelijk ongezond leefden en stressvolle opdrachten hadden. Ik wens je dus ontzettend veel succes met zwanger raken en vinden van een woning voor jullie 3-tjes! Groetjes, EmmekeEmmeke12 maart 2013 om 12:44Kaas mag, ook tijdens de zwangerschap. Het Voedingscenrum beveelt dagelijks 1 ½ plak kaas aan. Het wordt zwangere vrouwen echter afgeraden buitenlandse zachte, rauwmelkse kazen te gebruiken. Deze kunnen de Listeriabacterie bevatten waar het kind erg ziek van kan worden. In Nederland is het volgens de wet verplicht om de toepassing van rauwe melk in een product op het etiket te vermelden (in het Frans: au lait cru). Staat er niets op het etiket? Dan is de kaas ‘veilig’.
Lees verder/Bron:
Reageren
http://www.zuivelonline.nl/?PageID=115anoniemm12 maart 2013 om 13:28Dankjewel emmeke. Hier heb ik wel wat aan. Bedankt voor de informatie en geruststelling.
ReagerenEmmeke12 maart 2013 om 13:32Graag gedaan. Als je nog vragen hebt, stel ze gerust.
Reageren
Groetjes


