Zoeken Vraag het forum

Na het stoppen met de pil een kortere menstruatie?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Half augustus ben ik gestopt met de pil(met als doel om zwanger te worden), afgelopen zat. kreeg ik mn eerste natuurlijke menstruatie. Deze duurde maar 3 dagen ook heb ik er totaal geen last van gehad. Voordat ik de pil ging slikken was het allemaal best heftig met veel klachten. Deze menstruatie was totaal niet te vergelijken met voor en tijdens het slikken van de pil. Heeft iemand hier ervaring mee???

    2 reacties
    Reageren
    L

    Hoi!

    IK ben denk ik nu bijna een jaar niet meer aan de pil. Heb daardoor hele gekke menstruaties gehad, kun je wel zeggen. Je merkt echt dat je lichaam moet wennen dat je die rotzooi niet meer slikt(maar wel goed dat het er is natuurlijk) maar je lichaam raakt helemaal door de war.. ik had klachten die ik anders nooit had.. of maar 3 dagen ongesteld ,dan bijna een week.of ineens hevige krampen en gevoelige tepels en zo had ik dat weer niet. mijn laaste 2 menstruaties zijn weer normaal, sinds ik gestopt ben met de pil. Zoals ik ze ken zegmaar..

    Maar dit is bij mij het geval.

    Reageren
    Anoniem
Reageer op: Na het stoppen met de pil een kortere menstruatie?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.