- visje30 augustus 2008 om 07:26
Help!!!!
Ik ben vanaf vandaag 6 dagen overtijd.
Nu heb ik vanmorgen een test van cler blue gedaan en die was dus Negatief.
Wat moet ik hier nu mee, nogmaals testen of maandag maar de dokter bellen??
Groetjes43 reactiesReagerenanoniem30 augustus 2008 om 09:25neem inderdaad maar contact op met je huisarts want dit klopt natuurlijk niet
Reagerenvisje30 augustus 2008 om 10:49Nu heb ik wat terug zitten lezen, en nu waren er meiden die dit dus ook hadden en 2 weken later wel zwanger waren volgens de test.
Het kan wezen dat bij de een de HCG hoger is dan bij de ander.
Nouja ik hou me hier maar een beetje aan vast en wacht het nog maar af.
Als het toch niet raak is dan moet ik toch een keer weer ongi worden.Gr
ReagerenAnoniem24 juli 2009 om 17:55Anoniem8 oktober 2009 om 23:351 dag overtijd
http://www.dokter.nl/forum/Zwangerschap/206273-1-dag-overtijd.html2 dagen overtijd
http://www.dokter.nl/forum/Zwangerschap/183599-2-dagen-overtijd.html3 dagen overtijd
http://www.dokter.nl/forum/Zwangerschap/210093-3-dagen-overtijd-en-nu-lichte-bloedverlies.html4 dagen overtijd
http://www.dokter.nl/forum/Zwangerschap/188781-4-dagen-overtijd.html1 week overtijd
http://www.dokter.nl/forum/Kinderen/164855-1-week-overtijd-maar-test-geeft-negatief.html9 dagen overtijd
http://www.dokter.nl/forum/Zwanger-worden/186061-9-dagen-overtijd-Zwanger.html10 dagen overtijd
http://www.dokter.nl/forum/Zwanger-worden/209743-10-dgn-overtijd.html2 weken overtijd
http://www.dokter.nl/forum/Zwangerschap/199699-bijna-2week-overtijd+symptomen-zwanger/ongesteld.html1 maand overtijd
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Zwangerschap/213477-1-maand-overtijd-en-testen-negatief.htmlesther30 oktober 2009 om 17:28hallo,
ook ik ben zes dagen over tijd en ook ik heb een test gedaan eenntje van het kruidvat ook bij mij is de test negatief ik heb contact opgenomen met de huisarts maandag opnieuw laten testen dat is het beste, neem maar contact op met je huisarts
Reageren
succes.Zonnetje30 oktober 2009 om 18:31Het bericht van ‘Visje’ was ruim een jaar geleden… Ik denk dat ze het nu wel weet 😉
Jij succes alvast maandag.
Reagerensamm5 augustus 2010 om 07:41´visje´ weet het misschien maar er zijn altijd mensen die nog opzoek zijn naar het antwoord op haar vraag!
ik ben 6 dagen overtijd had al veel witte afscheiding en heb toen na 6 dagen overtijd 2 dagen helderrrood bloed gehad, vanochtend was het spontaan helemaal over met het bloed. tis een beetje rozig wat er nu uitkomt en kweet niet goed als ik nu wel of niet zwanger ben ofdat ik deze maand gewoon een rare ongesteldheid had.
Iemand antwoord??
aub?gr. samm
ReagerenAnoniem5 augustus 2010 om 18:02Het uitblijven van de menstruatie kan verschillende oorzaken hebben. Een hiervan is een zwangerschap. Het zou dus kunnen dat je wel ‘even’ zwanger bent geweest maar dat de vrucht niet levensvatbaar is geweest. Je zult het nooit weten.
Reagerensamm6 augustus 2010 om 13:03Okee .. Helemaal kut dus 🙁
a.s maandag belafspraak met men huisarts..
Wil dit toch even overleggen alst zo was dan wil ik weten hoe dat kan dat het nu niet meer zo is.
Baal der iig verschrikkelijk van.Bedankt voor je reactie!
Reageren
xxxAssepoes6 augustus 2010 om 14:31Dat balen lijkt mij heel gezond, vervelend maar leerzaam. Ik hoop dat het allemaal meevalt maar je leert wel de risico’s en verantwoordelijkheden kennen. Sterkte, ik hoop dat het meevalt!
Reagerensamm6 september 2010 om 06:16thanks..
Volgens de dokter was er niks aan de hand maar ben nu een maand verder en wordt weer niet ongesteld ben nu 4 dagen overtijd en exstreme witte vloed..
zal ik nu wel of nie zwanger zijn? :S
heb wel een testje gedaan maar die was nogal vaag..
’t controle streepje kwam en dan waar het teststreepje moet komen kwam een vlek.
volgens mij istie niet goed moet ik het nog een keer doen?xsam
ReagerenMo6 september 2010 om 16:33Niets aan de hand in welke zin bedoel je dat? heeft de huisarts een zwangerschapstest gedaan of heeft de huisarts een SOA onderzoek gedaan? begrijp ik je goed?
Reageren
Het is altijd verstandig bij een onduidelijke uitslag van een zwangerschapstest deze test na een paar dagen te herhalen.samm7 september 2010 om 17:21sorry voor mijn onduidelijkheid.
Reageren
de soa test was goed – dat is het niet..
maar een wangerschapstest wilde die nog niet doen want ik ben volgens hem ‘pas’3 – nu 5 dagen overtijd en dan kan het nog komen volgens hem..
maar benaltijd regelmatig geweest tot vorige maand..
heb vandaag weer testje gedaan vn de kruitvat maar weer een net controlestreepje en een vlek daar waar het tweede streepje hoort te komen
ik snap er niks van..:(Anoniem7 september 2010 om 17:47Tja Sammie, als je een zwangerschapstest doet, lees dan ook even het boekje dat erbij zit hoe je de test moet doen en hoe je de uitlsag moet interpreteren. dat is bij iedere test weer anders. Dus helaas zit er niets anders op om de test opnieuw te doen. En als de test van het kruidvat te moeilijk is voor je, doe dan een test waar als uitslag op staat zwanger of niet zwanger.
Reageren


