- Anoniem30 maart 2017 om 18:02
Goedendag,
Ik heb al jaren, vanaf de puberteit (Nu 24) last van vage klachten waar ik nu wel eens wat meer duidelijk over wil hebben wat het kan zijn. Ik ben twee jaar geleden ook al eens naar de huisarts gegaan, er is toen bloedonderzoek geweest, maar daar kwam ook niks bijzonders uit.
De volgende klachten zijn bij mij aanwezig:
- Vaak benauwd / warm, en met inspanning of warmte (ook in rust) extreem veel zweten
- Slechte conditie (Na korte afstanden hardlopen al helemaal uitgeput zijn)
- Altijd moe, sta moe op en ga moe naar bed. Door het hardlopen minder last van.
- Soms zie ik wazig voor mijn ogen (Net of ik scheel aan het kijken ben).
- Ik heb vaak dagen dat ik mij heel gejaagd en onrustig voel (Wisselend)
- Verminderd libido (Geen behoefte hebben)
Twee jaar geleden een bloedonderzoek gedaan, onder andere gekeken naar een te snelle schildklier, bloedarmoede, pfeiffer, testosteron. Dit was allemaal binnen de normale waardes.
Heeft iemand een idee wat het zou kunnen zijn? Alle informatie is welkom!
11 reactiesReagerenJohn (moderator)
30 maart 2017 om 18:59Heb je veel spanningen of stress? Gebruik je medicijnen of drugs?
Doe eens de test op: https://www.dokter.nl/zelftesten/hyperventilatietest/
ReagerenAnoniem30 maart 2017 om 19:16Nee totaal geen last van spanningen of stress. Gebruik geen medicijnen, en ook geen drugs. Leef over het algemeen heel gezond. Als ik naar de symptomen kijk van hyperventilatie komen een aantal dingen wel overeen, alleen kan ik mij niet herkennen in een te snelle ademhaling of aanvallen.
ReagerenJohn (moderator)
30 maart 2017 om 19:39Dat hoeft ook niet perse. Het kan een chronische variant zijn, waar je dus al jaren last van hebt.
ReagerenAnoniem30 maart 2017 om 20:42Hoe zou ik kunnen waarnemen of ik hier last van heb, en wat kan ik daar aan doen? Ik ben al heel blij met de informatie!
ReagerenJohn (moderator)
30 maart 2017 om 21:08Had je de test al gedaan?
Reagerenmartine31 maart 2017 om 17:53Heeft de huisarts ook de hormonen die door de hypofyse worden aangemaakt laten bepalen bij het bloedonderzoek?
ReagerenAnoniem3 april 2017 om 08:58John (moderator)
3 april 2017 om 13:32Ik zal meteen naar de test laten kijken..
ReagerenCatootje18 april 2017 om 23:02Kan zijn dat je wat tekorten hebt, zoals magnesium en allerlei vitaminen, mineralen, bepaalde vetzuren en aminozuren. Zo kan carnitine meer energie geven. Tekorten, zoals aan vitamine b12 en D kunnen ook duizelingen teweegbrengen. B12 wel altijd in combinatie met het hele complex. Een bloedonderzoek zegt in dit opzicht niet zoveel. Niet alle tekorten zijn af te lezen op die manier. Bijv een spiertest kan meer zeggen.
Wel zorgen voor volwaardige voeding. Beter geraffineerde suikers vermijden en bij elk eetmoment ook wat eiwitten, gezonde vetten en voldoende vezels nuttigen. Hierdoor worden de suikers langzamer opgenomen.
ReagerenVers6 september 2024 om 22:13Ben 20 jaar voetreflexologe geweest ,de ervaring met uw vermoeidheid ligt denk ik bij de lever onderzoek wijst niets uit ,logisch het heeft net energieën te maken de levermeridiaan o.a en de lever zelf ,ga naar goede voetreflexologe of acupuncturist ,ik heb ze op die manier op.zien knappen ,de lever heeft honderden functies nou succes en sterkte
ReagerenGuzzy17 september 2025 om 10:51Is helaas denk ik diabetes.
Reageren


