- Anoniem26 juli 2015 om 22:59
Hallo,
ik zit al lang met een vraag.
Ik wou een paar maanden geleden beginnen met tampons, omdat ik maandverbanden maar vies vindt. Maar omdat ik het niet vond, had ik maar een spiegeltje bij genomen. En toen zag ik dat ik een hele klein opening had, en nog iets raars erbij. Het lijkt op een gebogen veltje. Mijn vriend en ik willen onze relatie een stap oger zetten, en hebben het geprobeerd, maar het lukt niet echt. Wat moet ik doen? Ik heb niemand waar ik dit aan kan vertellen.1 reactieReagerenJohn (moderator)
27 juli 2015 om 08:43Het is dus inderdaad je maagdenvlies. In de regel wordt dat bij de eerste keer seks doorbroken. Dat kan inderdaad wel pijnlijk zijn en ook een bloeding geven.
Reageren
In sommige gevallen is het maagdenvlies iets dikker van structuur en maakt het seks wat moeilijk. Je kunt naar je huisarts gaan. Die kan er naar kijken en er eventueel wat aan doen.


