- anon18 april 2012 om 14:58
Gisteren ben ik fout gevallen en had ik een hevige kramp in mijn knie, het leek wel alsof hij uit de kom was maar na een paar seconden was het terug normaal.
Deed op dat moment ongelofelijk pijn maar erna leek er niets aan de hand, deed nog een beetje pijn maar kon nog normaal wandelen.
Vanmorgen werd ik wakker met een dikke/warme knie, kon ook niet meer op mijn been steunen dus meteen naar de dokter gegaan. Hij keek of er vocht of bloed in zat en haalde er dan een paar spuiten bloed uit. Hij zei dat er waarschijnlijk iets gescheurd was en ik gewoon moet rusten en er ijs op moet leggen. Als het tegen vrijdag niet beterd zou ik pas terug moeten gaan.
Dat doe ik maar het lijkt wel alsof mijn knie met het uur dikker word en als ik een tijdje stil zit duurt het ff voor ik er weer beweging in krijg en er op kan steunen.
Is dit wel normaal en zou ik echt zo lang wachten mocht het niet beteren?
2 reactiesReagerenFamke12 april 2012 om 09:59Hai Anon,
Reageren
De dokter heeft er naar gekeken en zal het echt wel goed beoordeeld hebben maar er is dus geen foto gemaakt? Ik zou het advies van de dokter opvolgen en rust houden, en misschien dat een crème als Arnica helpt tegen de zwelling. Mocht je nou toch twijfelen, ga dan eerder terug naar je HA en laat desnoods een foto maken in het ziekenhuis. Laat je weten hoe het afloopt met je? Beterschap.Lein12 april 2012 om 10:06Ik heb ooit een scheurtje in mijn enkel gehad – geconstateerd na een foto in het ziekenhuis – en ik heb toen een paar weken gips en daarna loopgips gehad. Trouwens deze enkel blijft een zwakke plek. Als ik me verzwik, is het steeds die enkel die dan weer dik wordt. Maar misschien gaat dat met een knie anders?
Reageren


